SIA "HIPO APDROŠINĀŠANA UN SERTIFIKĀTI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 116 658 € (16% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 30 784 | 145 216 | 167 269 | 66 497 | 159 401 | 157 527 | 78 181 | 94 444 | 83 036 | 84 790 | 87 699 | 133 796 | 186 408 | 294 552 | 361 011 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 677 | 0 | 329 | 329 | 20 144 | 17 148 | 15 802 | 31 706 | 54 510 | 33 479 | 432 057 | 441 875 | 274 648 |
| Aktīvi kopā | 30 784 | 145 216 | 167 946 | 66 497 | 159 730 | 157 856 | 98 325 | 111 592 | 98 838 | 116 496 | 142 209 | 167 275 | 618 465 | 736 427 | 635 659 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8460 | 35 706 | 24 280 | 15 105 | 28 656 | 19 667 | 24 679 | 4697 | 6781 | 5156 | 8472 | 7931 | 6276 | 6868 | 582 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 8460 | 35 706 | 24 280 | 15 105 | 28 656 | 19 667 | 24 679 | 4697 | 6781 | 5156 | 8472 | 7931 | 6276 | 6868 | 582 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 283 | 79 402 | 32 481 | 5411 | 78 626 | 11 466 | 30 960 | 33 249 | 16 122 | 19 283 | 22 397 | 25 607 | 452 845 | 106 570 | 19 402 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 283 | 109 402 | 141 883 | 48 097 | 126 723 | 138 189 | 73 646 | 106 895 | 92 057 | 111 340 | 133 737 | 159 344 | 612 189 | 729 559 | 635 077 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 37 328 | 153 884 | 91 901 | 107 074 | 152 726 | 73 265 | 147 479 | 133 949 | 71 038 | 65 958 | 77 735 | 82 642 | 518 762 | 162 951 | 87 051 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 23 870 | 93 439 | 37 893 | 6524 | 92 775 | 13 522 | 36 237 | 33 531 | 16 528 | 19 327 | 22 511 | 25 697 | 448 731 | 92 264 | 22 309 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 870 | 93 439 | 37 893 | 6524 | 92 775 | 13 522 | 36 237 | 33 531 | 16 528 | 19 327 | 22 511 | 25 697 | 452 996 | 106 634 | 48 619 |
| Pārskata gada peļņa | 20 283 | 79 402 | 32 481 | 5411 | 78 626 | 11 466 | 30 960 | 33 249 | 16 122 | 19 283 | 22 397 | 25 607 | 452 845 | 106 570 | 19 402 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 38 | 38 | 19 | 4 | 3 | 3 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 188 057 | 0 | 0 | 95 503 | 0 | 30 960 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 116 658 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "HIPO APDROŠINĀŠANA UN SERTIFIKĀTI"
Pārskats
SIA "HIPO APDROŠINĀŠANA UN SERTIFIKĀTI" (reģ. nr. 40103448969) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gunāra Astras iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 87 051 €, par 46,6% mazāk nekā gadu iepriekš (162 951 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 19 402 € (22,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 87 051 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 635 659 € un pašu kapitāls 635 077 € (99,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Biznesa Sistēmas, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.