SIA "VASU"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 589 | 34 001 | 39 330 | 50 514 | 61 983 | 44 161 | 55 877 | 62 302 | 65 535 | 62 901 | 92 950 | 108 169 | 92 312 | 190 625 | 243 168 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 11 168 | 184 858 | 274 657 | 349 063 | 305 826 | 245 962 | 223 985 | 208 715 | 227 235 | 228 445 | 341 097 | 27 519 | 15 489 | 5557 | 1437 |
| Aktīvi kopā | 11 757 | 218 859 | 313 987 | 399 577 | 367 809 | 290 123 | 279 862 | 271 017 | 292 770 | 291 346 | 434 047 | 135 688 | 107 801 | 196 182 | 244 605 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3692 | 72 680 | 68 750 | 94 196 | 113 913 | 25 805 | 32 523 | 36 223 | 52 539 | 40 947 | 148 223 | 193 010 | 233 731 | 328 244 | 353 684 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 128 660 | 210 815 | 225 725 | 148 793 | 67 000 | 28 873 | 0 | 43 750 | 87 755 | 113 265 | 210 000 | 280 000 | 280 000 | 280 000 |
| Saistības kopā | 3692 | 201 340 | 279 565 | 319 921 | 262 706 | 92 805 | 61 396 | 36 223 | 96 289 | 128 702 | 261 488 | 403 010 | 513 731 | 608 244 | 633 684 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6065 | 9454 | 16 903 | 19 982 | 77 947 | 92 215 | 110 147 | 96 916 | 17 380 | -33 837 | 7069 | -439 881 | -138 608 | -6132 | 22 983 |
| Pašu kapitāls kopā | 8065 | 17 519 | 34 422 | 79 656 | 105 103 | 197 318 | 218 466 | 234 794 | 196 481 | 162 644 | 172 559 | -267 322 | -405 930 | -412 062 | -389 079 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 455 | 367 804 | 321 608 | 631 453 | 605 040 | 628 779 | 624 848 | 622 360 | 662 195 | 518 928 | 625 102 | 1 172 203 | 879 409 | 1 181 882 | 1 317 119 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6765 | 13 457 | 25 714 | 33 779 | 106 448 | 121 376 | 132 390 | 97 639 | 17 540 | -30 798 | 9551 | -431 462 | -135 164 | 12 239 | 33 444 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6765 | 9454 | 16 903 | 19 982 | 96 250 | 115 997 | 130 916 | 97 076 | 17 380 | -33 837 | 7069 | -439 881 | -136 404 | -2458 | 25 067 |
| Pārskata gada peļņa | 6065 | 9454 | 16 903 | 19 982 | 77 947 | 92 215 | 110 147 | 96 916 | 17 380 | -33 837 | 7069 | -439 881 | -138 608 | -6132 | 22 983 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 13 | 21 | 22 | 27 | 26 | 24 | 25 | 24 | 26 | 30 | 34 | 24 | 23 | 20 | 22 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 52 500 | 0 | 88 999 | 80 588 | 55 693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VASU"
Pārskats
SIA "VASU" (reģ. nr. 40103449875) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Apuzes iela 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 317 119 €, par 11,4% vairāk nekā gadu iepriekš (1 181 882 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 38,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 22 983 € (1,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 22 (gadu iepriekš 20). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 869 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir UAB "NORTHWAY TURTO VALDYMAS".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-389 079 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.