Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Key 2"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 49 342 | 52 965 | 41 846 | 87 154 | 30 022 | 32 326 | 42 465 | 61 704 | 32 350 | 120 061 | 54 372 | 127 046 | 82 358 | 68 404 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 620 523 | 2 098 419 | 3 148 786 | 3 128 215 | 3 137 693 | 3 102 794 | 3 123 397 | 3 084 478 | 3 013 918 | 2 931 293 | 3 284 160 | 3 239 359 | 3 204 615 | 3 165 347 |
| Aktīvi kopā | 1 669 865 | 2 151 384 | 3 190 632 | 3 215 369 | 3 167 715 | 3 135 120 | 3 165 862 | 3 146 182 | 3 046 268 | 3 051 354 | 3 338 532 | 3 366 405 | 3 286 973 | 3 233 751 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 113 831 | 235 892 | 537 896 | 91 064 | 118 445 | 155 355 | 239 404 | 191 175 | 147 262 | 1 229 332 | 434 249 | 106 496 | 142 180 | 117 644 |
| Ilgtermiņa saistības | 913 645 | 1 233 079 | 1 686 489 | 2 158 115 | 2 090 356 | 2 043 499 | 1 997 198 | 1 992 728 | 1 957 401 | 887 108 | 2 107 126 | 2 457 194 | 2 310 831 | 2 221 797 |
| Saistības kopā | 1 027 476 | 1 468 971 | 2 224 385 | 2 249 179 | 2 208 801 | 2 198 854 | 2 236 602 | 2 183 903 | 2 104 663 | 2 116 440 | 2 541 375 | 2 563 690 | 2 453 011 | 2 339 441 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -60 415 | 40 024 | -4739 | -57 | -7276 | -22 648 | -7006 | 33 019 | -20 674 | -6691 | -137 757 | 5558 | 31 247 | 60 348 |
| Pašu kapitāls kopā | 642 389 | 682 413 | 966 247 | 966 190 | 958 914 | 936 266 | 929 260 | 962 279 | 941 605 | 934 914 | 797 157 | 802 715 | 833 962 | 894 310 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 39 647 | 94 036 | 264 024 | 278 800 | 311 361 | 253 486 | 324 200 | 368 804 | 341 556 | 287 172 | 187 490 | 387 831 | 409 577 | 426 030 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -37 667 | 77 860 | 56 954 | 75 217 | 47 478 | 29 031 | 59 354 | 96 533 | 42 660 | 56 306 | -75 919 | 102 126 | 145 525 | 158 468 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -57 549 | 44 622 | 7461 | 11 327 | -7870 | -20 736 | -7006 | 33 019 | -20 674 | -6691 | -137 746 | 5724 | 31 247 | 60 348 |
| Pārskata gada peļņa | -60 415 | 40 024 | -4739 | -57 | -7276 | -22 648 | -7006 | 33 019 | -20 674 | -6691 | -137 757 | 5558 | 31 247 | 60 348 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Key 2"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Key 2" (reģ. nr. 40103451102) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Šķūņu iela 19.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 426 030 €, par 4,0% vairāk nekā gadu iepriekš (409 577 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 60 348 € (14,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 426 030 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 233 751 € un pašu kapitāls 894 310 € (27,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Akciju sabiedrība "Baltic RE Group".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.