SIA "CAPTURIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 173 | 22 | 558 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 173 | 22 | 558 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 | 793 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 412 | 1749 | 2947 | 4182 | 3631 | 3672 | 3672 | 3695 | 3728 | 3757 | 3807 | 3807 | 3807 | 3807 | 3807 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 47 | 48 | 50 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 412 | 1749 | 2947 | 4182 | 3631 | 3676 | 3719 | 3743 | 3778 | 3807 | 3807 | 3807 | 3807 | 3807 | 3807 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -240 | -1488 | -663 | 11 | 550 | -46 | -44 | -25 | -35 | -30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pašu kapitāls kopā | -239 | -1727 | -2389 | -3389 | -2838 | -2883 | -2926 | -2950 | -2985 | -3014 | -3014 | -3014 | -3014 | -3014 | -3014 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 92 | 310 | 610 | 25 | 550 | 40 | 50 | 35 | 25 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -240 | -1488 | -663 | 11 | 550 | -46 | -44 | -25 | -35 | -30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | -46 | -44 | -25 | -35 | -30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -240 | -1488 | -663 | 11 | 550 | -46 | -44 | -25 | -35 | -30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | -240 | -1488 | -663 | 11 | 550 | -46 | -44 | -25 | -35 | -30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | 36 | 44 | 10 | 10 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "CAPTURIS"
Pārskats
SIA "CAPTURIS" (reģ. nr. 40103457694) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Spilves iela 25 - 100.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. Ar peļņu noslēgti 2 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-3014 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.