SIA JŪRMALCIEMA PĒRLEAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7781 | 9404 | 9402 | 9091 | 162 167 | 117 138 | 61 245 | 53 988 | 89 790 | 97 061 | 66 618 | 73 987 | 64 590 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 339 | 19 339 | 39 183 |
| Aktīvi kopā | 7781 | 9404 | 9402 | 9091 | 162 167 | 117 138 | 61 245 | 53 988 | 89 790 | 97 061 | 85 957 | 93 326 | 103 773 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8715 | 11 884 | 12 133 | 12 030 | 158 109 | 59 347 | 6795 | 6793 | 12 935 | 29 371 | 20 888 | 24 644 | 43 314 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 8715 | 11 884 | 12 133 | 12 030 | 158 109 | 59 347 | 6795 | 6793 | 12 935 | 29 371 | 20 888 | 24 644 | 43 314 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2934 | -392 | -201 | -208 | 6997 | 53 734 | -3341 | -7255 | 29 660 | -9165 | -2621 | 3612 | -8223 |
| Pašu kapitāls kopā | -934 | -2480 | -2731 | -2939 | 4058 | 57 791 | 54 450 | 47 195 | 76 855 | 67 690 | 65 069 | 68 682 | 60 459 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 646 256 | 0 | 0 | 0 | 232 072 | 1 435 693 | 451 799 | 284 728 | 551 278 | 12 257 | 61 | 10 | 14 223 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2934 | -392 | -151 | -158 | 7274 | 53 734 | -3341 | -7255 | 29 660 | -9165 | -2571 | 3662 | -8223 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2934 | -392 | -151 | -158 | 7274 | 53 734 | -3341 | -7255 | 29 660 | -9165 | -2571 | 3662 | -8223 |
| Pārskata gada peļņa | -2934 | -392 | -201 | -208 | 6997 | 53 734 | -3341 | -7255 | 29 660 | -9165 | -2621 | 3612 | -8223 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA JŪRMALCIEMA PĒRLE
Pārskats
SIA JŪRMALCIEMA PĒRLE (reģ. nr. 40103459534) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Nīcas pag., Jūrmalciems, "Augšaniķi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 14 223 €, par 142 130% vairāk nekā gadu iepriekš (10 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 27,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8223 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 14 223 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 103 773 € un pašu kapitāls 60 459 € (58,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.