SIA "AVER"Aktīvs

40103460815Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2011

Finanšu rādītāji

0 €
Apgrozījums 2022
0204060’12’13’14’16’17’18’19’20’21’22

Attiecību rādītāji

2022
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.’12’13’14’16’17’18’19’20’21’22
Pārskatu kopsavilkums2012–2022
2012201320142016201720182019202020212022
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā223685293810281973197319731973
Pamatlīdzekļi kopā0000000000
Aktīvi kopā223685293810281973197319731973
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības000204313 99313 63614 65014 70014 75014 800
Ilgtermiņa saistības0000000000
Saistības kopā000204313 99313 63614 65014 70014 75014 800
Pamatkapitāls——————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————
Pārskata gada peļņa000-4308-9747-1553-69-50-50-50
Pašu kapitāls kopā223-1358-11 055-12 608-12 677-12 727-12 777-12 827
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums00046700000
Saimnieciskās darbības peļņa000-4308-9747-1503-19000
EBITDA0—————————
Peļņa pirms nodokļiem000-4308-9747-1503-19000
Pārskata gada peļņa000-4308-9747-1553-69-50-50-50
Darbaspēka izmaksas0—————————
Nolietojums0—————————
Citi rādītāji
Darbinieki1111122222
Aprēķinātā dividende—00—000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

60%30%10%SIA "AVER"Muižnieks Rinalds4Lācis Jānis2Zemītis Kaspars1Imša Rinalds
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "AVER"

Pārskats

SIA "AVER" (reģ. nr. 40103460815) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 73 - 10.

Finanšu rezultāti

2022. gadā apgrozījuma nebija. 2022. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (10). 2022. gadā darbinieku skaits bija 2.

Vadība un dalībnieki

Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2022. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-12 827 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2022. gadu.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.