Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PL Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4237 | 2078 | 1227 | 3833 | 353 | 682 | 432 | 611 | 619 | 6261 | 15 317 | 9514 | 11 148 | 14 112 | 50 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 14 457 | 11 835 | 9051 | 0 | 0 | 0 | 745 | 484 | 1071 | 2505 | 2529 | 9473 |
| Aktīvi kopā | 4237 | 2078 | 1227 | 18 290 | 12 188 | 9733 | 432 | 611 | 619 | 7006 | 15 801 | 10 585 | 13 653 | 16 641 | 9523 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4236 | 2361 | 1611 | 18 271 | 6045 | 19 804 | 9919 | 9671 | 9881 | 14 982 | 16 166 | 10 184 | 15 296 | 12 961 | 8767 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 4132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4236 | 2361 | 1611 | 18 271 | 10 177 | 19 804 | 9919 | 9671 | 9881 | 14 982 | 16 166 | 10 184 | 15 296 | 12 961 | 8767 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -284 | -101 | -381 | 140 | -12 082 | 584 | 427 | -202 | 1286 | 7611 | 766 | -2044 | 5323 | 1502 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 | -283 | -384 | -928 | 2011 | -10 071 | -9487 | -9060 | -9262 | -7976 | -365 | 401 | -1643 | 3680 | 756 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6688 | 4665 | 947 | 1230 | 249 085 | 273 718 | 202 334 | 4540 | 2565 | 64 832 | 145 759 | 97 337 | 84 559 | 106 020 | 92 132 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5 | -284 | -101 | -331 | 161 | -12 082 | 608 | 427 | -202 | 1286 | 7611 | 766 | -2044 | 5323 | 1502 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 | -284 | -101 | -331 | 161 | -12 082 | 608 | 427 | -202 | 1286 | 7611 | 766 | -2044 | 5323 | 1502 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -284 | -101 | -381 | 140 | -12 082 | 584 | 427 | -202 | 1286 | 7611 | 766 | -2044 | 5323 | 1502 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 20 | 20 | 1 | 1 | 7 | 14 | 14 | 12 | 13 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BAF VIESTURS"
- A.Kenges individuālais uzņēmums "TONI"
- SIA "MF Trade"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Diverse Service Sa"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BonBon"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Universe Shipping Company"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VPR 65"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENT AND INVES"
- SIA "Sunstyle"
- Cowork Space OU Latvijas filiāle
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PL Group"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PL Group" (reģ. nr. 40103463915) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Viestura prospekts 65.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 92 132 €, par 13,1% mazāk nekā gadu iepriekš (106 020 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 1502 € (1,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 13 162 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 9523 € un pašu kapitāls 756 € (7,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.