SIA "Bau24"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 100 000 € (8% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3737 | 14 229 | 269 704 | 265 394 | 335 674 | 467 926 | 575 246 | 653 060 | 1 010 064 | 1 095 501 | 1 425 231 | 1 467 785 | 1 576 418 | 1 592 403 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 26 308 | 24 999 | 37 732 | 48 306 | 48 540 | 42 514 | 31 803 | 93 571 | 146 096 | 165 792 | 184 030 | 182 790 |
| Aktīvi kopā | 3737 | 14 229 | 296 012 | 290 393 | 373 406 | 516 232 | 623 786 | 695 574 | 1 041 867 | 1 189 072 | 1 571 327 | 1 633 577 | 1 760 448 | 1 775 193 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 547 | 2881 | 244 856 | 242 996 | 157 065 | 248 860 | 313 479 | 297 137 | 517 011 | 461 759 | 562 832 | 492 375 | 434 928 | 404 324 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 000 | 133 394 | 76 998 | 84 260 | 71 441 | 0 | 8675 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 547 | 2881 | 244 856 | 242 996 | 287 065 | 382 254 | 390 477 | 381 397 | 588 452 | 461 759 | 571 507 | 492 375 | 434 928 | 404 324 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1190 | 8158 | 35 008 | 41 242 | 38 943 | 47 637 | 99 331 | 212 000 | 169 238 | 273 898 | 309 507 | 212 382 | 239 319 | 145 349 |
| Pašu kapitāls kopā | 3190 | 11 348 | 51 156 | 47 397 | 86 341 | 133 978 | 233 309 | 314 177 | 453 415 | 727 313 | 999 820 | 1 141 202 | 1 325 520 | 1 370 869 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 24 306 | 105 593 | 1 665 783 | 2 304 873 | 2 429 985 | 2 975 343 | 4 003 878 | 5 338 164 | 6 775 669 | 7 433 371 | 7 774 863 | 8 006 279 | 8 915 297 | 7 938 806 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1400 | 9588 | 39 803 | 48 234 | 45 951 | 58 258 | 100 497 | 212 245 | 176 930 | 274 577 | 321 410 | 231 970 | 253 069 | 170 566 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1400 | 9588 | 39 803 | 48 234 | 45 951 | 57 993 | 100 216 | 212 000 | 176 763 | 274 491 | 321 025 | 231 121 | 253 069 | 170 566 |
| Pārskata gada peļņa | 1190 | 8158 | 35 008 | 41 242 | 38 943 | 47 637 | 99 331 | 212 000 | 169 238 | 273 898 | 309 507 | 212 382 | 239 319 | 145 349 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 5 | 8 | 8 | 10 | 12 | 15 | 15 | 16 | 16 | 19 | 17 | 17 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 45 001 | 0 | 0 | 0 | 131 132 | 30 000 | 0 | 37 000 | 71 000 | 55 001 | 100 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Bau24"
Pārskats
SIA "Bau24" (reģ. nr. 40103469778) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 7A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7 938 806 €, par 11,0% mazāk nekā gadu iepriekš (8 915 297 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 56,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 145 349 € (1,8% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 17. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 466 989 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 775 193 € un pašu kapitāls 1 370 869 € (77,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.