RPS Latvia SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 43 484 | 57 830 | 330 144 | 375 751 | 655 963 | 948 717 | 343 350 | 257 789 | 320 755 | 450 659 | 936 502 | 1 877 831 | 2 415 460 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 820 | 469 | 117 | 4083 | 2461 | 840 | 0 |
| Aktīvi kopā | 43 484 | 57 830 | 330 144 | 375 751 | 655 963 | 948 717 | 344 170 | 258 258 | 320 872 | 454 742 | 938 963 | 1 878 671 | 2 415 460 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3875 | 5171 | 239 666 | 277 169 | 558 018 | 785 121 | 138 574 | 38 675 | 61 906 | 146 666 | 554 152 | 1 412 864 | 1 882 938 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 570 | 17 570 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 21 445 | 22 741 | 264 666 | 302 169 | 583 018 | 810 121 | 163 574 | 38 675 | 61 906 | 146 666 | 554 152 | 1 412 864 | 1 882 938 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 829 | 6953 | 12 585 | 15 613 | 8041 | 65 651 | 42 000 | 38 987 | 39 383 | 49 110 | 76 735 | 80 996 | 66 715 |
| Pašu kapitāls kopā | 18 399 | 25 352 | 48 657 | 64 270 | 72 945 | 138 596 | 180 596 | 219 583 | 258 966 | 308 076 | 384 811 | 465 807 | 532 522 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 80 855 | 154 600 | 300 530 | 326 434 | 395 052 | 574 079 | 730 938 | 775 058 | 795 840 | 957 633 | 1 285 968 | 1 367 816 | 1 102 788 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2760 | 9879 | 16 544 | 18 862 | 9886 | 78 524 | 43 250 | 39 601 | 39 383 | 49 110 | 76 735 | 81 000 | 66 715 |
| EBITDA | 2760 | 9879 | 16 544 | 18 862 | 9886 | 78 524 | 43 484 | 39 953 | 39 735 | 50 015 | 78 356 | 82 621 | 67 555 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1973 | 9001 | 15 294 | 17 605 | 8636 | 77 274 | 42 000 | 38 987 | 39 383 | 49 110 | 76 735 | 81 000 | 66 715 |
| Pārskata gada peļņa | 829 | 6953 | 12 585 | 15 613 | 8041 | 65 651 | 42 000 | 38 987 | 39 383 | 49 110 | 76 735 | 80 996 | 66 715 |
| Darbaspēka izmaksas | 71 909 | 139 975 | 259 635 | 226 669 | 288 081 | 438 478 | 555 178 | 601 333 | 648 495 | 807 238 | 1 141 468 | 1 195 742 | 997 733 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 234 | 352 | 352 | 905 | 1621 | 1621 | 840 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 8 | 9 | 10 | 12 | 14 | 17 | 17 | 17 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: RPS Latvia SIA
Pārskats
RPS Latvia SIA (reģ. nr. 40103470245) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Blaumaņa iela 22.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 1 102 788 €, par 19,4% mazāk nekā gadu iepriekš (1 367 816 €). No 2012. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,3% gadā. 2024. gada peļņa bija 66 715 € (6,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2024. gadā darbinieku skaits bija 17. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 64 870 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 2 415 460 € un pašu kapitāls 532 522 € (22,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir ReSearch Pharmaceutical Services Netherlands B.V..
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.