SIA "Amber Queen LV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6293 | 61 766 | 347 987 | 1 380 855 | 2 199 686 | 4 547 791 | 4 593 736 | 4 596 876 | 4 023 162 | 3 680 374 | 3 635 193 | 3 210 494 | 3 063 667 | 2 873 630 | 2 665 353 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 99 | 62 | 205 | 2 216 605 | 4 043 382 | 5 153 490 | 5 109 363 | 4 995 907 | 4 882 999 | 4 833 751 | 4 616 862 | 4 521 645 | 4 520 436 | 4 481 877 | 4 404 596 |
| Aktīvi kopā | 6392 | 61 828 | 348 192 | 3 597 460 | 6 243 068 | 9 701 281 | 9 703 099 | 9 592 783 | 8 906 161 | 8 514 125 | 8 252 055 | 7 732 139 | 7 584 103 | 7 355 507 | 7 069 949 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 891 | 1106 | 232 557 | 1 244 146 | 3 518 074 | 7 339 576 | 7 876 918 | 8 374 523 | 7 821 994 | 8 001 425 | 7 890 089 | 7 582 687 | 3 559 362 | 3 499 029 | 3 294 076 |
| Ilgtermiņa saistības | 4835 | 68 431 | 122 933 | 2 266 534 | 2 337 545 | 2 276 327 | 1 717 318 | 1 201 318 | 786 916 | 614 956 | 589 140 | 589 140 | 4 485 234 | 4 428 167 | 4 408 149 |
| Saistības kopā | 5726 | 69 537 | 355 490 | 3 510 680 | 5 855 619 | 9 615 903 | 9 594 236 | 9 575 841 | 8 608 910 | 8 616 381 | 8 479 229 | 8 171 827 | 8 044 596 | 7 927 196 | 7 702 225 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1334 | -8375 | 371 | 95 329 | 301 013 | -300 523 | 23 485 | -91 921 | 280 309 | -399 507 | -124 918 | -212 514 | -20 787 | -111 178 | -60 587 |
| Pašu kapitāls kopā | 666 | -7709 | -7338 | 84 888 | 385 901 | 85 378 | 108 863 | 16 942 | 297 251 | -102 256 | -227 174 | -439 688 | -460 493 | -571 689 | -632 276 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 9714 | 902 174 | 1 091 405 | 1 110 079 | 737 572 | 521 328 | 1 019 684 | 238 921 | 157 217 | 333 014 | 350 102 | 451 327 | 597 050 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1310 | -7387 | 371 | 164 070 | 417 532 | -188 001 | 5413 | -58 045 | 304 540 | -386 698 | -114 195 | -202 245 | -10 645 | -103 065 | -54 130 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1334 | -8375 | 371 | 110 282 | 354 776 | -252 141 | -35 524 | -91 921 | 280 309 | -399 507 | -124 918 | -212 514 | -20 787 | -111 178 | -60 587 |
| Pārskata gada peļņa | -1334 | -8375 | 371 | 95 329 | 301 013 | -300 523 | 23 485 | -91 921 | 280 309 | -399 507 | -124 918 | -212 514 | -20 787 | -111 178 | -60 587 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 7 | 9 | 12 | 14 | 10 | 6 | 8 | 10 | 9 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Amber Queen LV"
Pārskats
SIA "Amber Queen LV" (reģ. nr. 40103471062) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krāmu iela 4 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 597 050 €, par 32,3% vairāk nekā gadu iepriekš (451 327 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 60 587 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 66 339 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-632 276 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.