SIA "LOREM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 2999 € (22% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 581 | 700 | 659 | 379 | 359 | 939 | 1 | 5 | 4592 | 5928 | 15 637 | 39 176 | 50 652 | 38 036 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5956 | 7469 | 6824 | 8516 | 7072 |
| Aktīvi kopā | 581 | 700 | 659 | 379 | 359 | 939 | 1 | 5 | 4592 | 11 884 | 23 106 | 46 000 | 59 168 | 45 108 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 694 | 1699 | 3266 | 4725 | 9755 | 4834 | 12 082 | 38 304 | 45 428 | 34 573 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 694 | 1699 | 3266 | 4725 | 9755 | 4834 | 12 082 | 38 304 | 45 428 | 34 573 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 581 | 700 | 659 | 379 | -1374 | -425 | -2506 | 1305 | -3242 | 12 213 | 3380 | -2734 | 6044 | -206 |
| Pašu kapitāls kopā | 581 | 700 | 659 | 379 | -335 | -760 | -3265 | -4720 | -5163 | 7050 | 10 430 | 7696 | 13 740 | 10 535 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 19 484 | 30 664 | 48 113 | 28 792 | 32 438 | 30 170 | 39 959 | 36 756 | 39 997 | 45 169 | 95 426 | 185 877 | 276 086 | 370 377 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 581 | 700 | 659 | 379 | -1374 | -425 | -2506 | 1305 | -3242 | 12 219 | 3524 | 575 | 6837 | 3521 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 581 | 700 | 659 | 379 | -1374 | -425 | -2506 | 1305 | -3242 | 12 219 | 3524 | -2692 | 6418 | 828 |
| Pārskata gada peļņa | 581 | 700 | 659 | 379 | -1374 | -425 | -2506 | 1305 | -3242 | 12 213 | 3380 | -2734 | 6044 | -206 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2999 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kalnciema rezidences kaimiņi" — 2 kopīgas personas
- SIA "Intelsol"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BIZNESA KONSULTĀCIJU BIROJS"
- Latviešu studentu korporācija "Fraternitas Lataviensis"
- "Fraternitas Lataviensis filistru palīdzības biedrība"
- Latvijas Studentu korporāciju Prezidiju Konvents
- Latvijas Neatkarīgie aldari
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ABIAN"
- SIA "FORTITUDE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ABIAN Security"
- SIA "ABIAN Marketplace"
Kopsavilkums: SIA "LOREM"
Pārskats
SIA "LOREM" (reģ. nr. 40103474177) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Aldaru iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 370 377 €, par 34,2% vairāk nekā gadu iepriekš (276 086 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 206 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 61 730 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 45 108 € un pašu kapitāls 10 535 € (23,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.