SIA "MEDICĪNAS CENTRS 8"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 426 | 2824 | 7563 | 6696 | 353 | 171 | 2172 | 2360 | 3271 | 3556 | 2423 | 4384 | 2462 | 155 | 111 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 398 | 265 | 131 | 882 | 3437 | 2659 | 1881 | 3253 | 2181 | 1229 | 860 | 430 | 430 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 824 | 3089 | 7694 | 7578 | 3790 | 2830 | 4053 | 5613 | 5452 | 4785 | 3283 | 4814 | 2892 | 155 | 111 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 549 | 2308 | 2096 | 2362 | 6057 | 2226 | 3135 | 1528 | 1352 | 1080 | 1438 | 1444 | 2039 | 4509 | 1204 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 549 | 2308 | 2096 | 2362 | 6057 | 2226 | 3135 | 1528 | 1352 | 1080 | 1438 | 1444 | 2039 | 4509 | 1204 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 274 | 506 | 4817 | -2749 | -7483 | 2870 | 315 | 3166 | 15 | -395 | -1860 | 1525 | -2517 | -5207 | 3261 |
| Pašu kapitāls kopā | 275 | 781 | 5598 | 5216 | -2267 | 604 | 918 | 4085 | 4100 | 3705 | 1845 | 3370 | 853 | -4354 | -1093 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 387 | 11 683 | 16 524 | 28 525 | 28 734 | 29 984 | 28 589 | 33 136 | 30 207 | 24 386 | 27 493 | 28 083 | 22 853 | 19 907 | 27 635 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 274 | 1557 | 6304 | -181 | -4896 | 2870 | 315 | 8136 | 4546 | 3265 | 4047 | 1533 | -2512 | -5207 | 3261 |
| EBITDA | 274 | 1691 | 6438 | 140 | -4579 | 3648 | 1093 | 8914 | 5618 | 4216 | 4477 | 1963 | -2512 | -5207 | 3261 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 274 | 1557 | 6304 | -181 | -4896 | 2870 | 315 | 8136 | 4546 | 3265 | 4047 | 1533 | -2512 | -5207 | 3261 |
| Pārskata gada peļņa | 274 | 506 | 4817 | -2749 | -7483 | 2870 | 315 | 3166 | 15 | -395 | -1860 | 1525 | -2517 | -5207 | 3261 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 5504 | 6210 | 16 368 | 19 400 | 0 | 13 800 | 13 800 | 13 800 | 10 200 | 11 300 | 14 831 | 14 831 | 14 831 | 14 839 |
| Nolietojums | 0 | 134 | 134 | 321 | 317 | 778 | 778 | 778 | 1072 | 951 | 430 | 430 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MEDICĪNAS CENTRS 8"
Pārskats
SIA "MEDICĪNAS CENTRS 8" (reģ. nr. 40103474355) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Varkaļu iela 8B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 27 635 €, par 38,8% vairāk nekā gadu iepriekš (19 907 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 3261 € (11,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 27 635 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1093 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.