SIA "Rekorde"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 914 | 950 | 839 | 1054 | 74 | 64 | 58 | 57 | 4 | 0 | 5183 | 12 358 | 19 786 | 11 355 | 11 951 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9637 | 18 110 |
| Aktīvi kopā | 914 | 950 | 839 | 1054 | 74 | 64 | 58 | 57 | 4 | 0 | 5183 | 12 358 | 19 786 | 20 992 | 30 061 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 913 | 950 | 1058 | 984 | 36 | 452 | 4003 | 11 560 | 18 785 | 20 855 | 27 253 | 22 067 | 23 259 | 24 239 | 26 220 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 913 | 950 | 1058 | 984 | 36 | 452 | 4003 | 11 560 | 18 785 | 20 855 | 27 253 | 22 067 | 23 259 | 24 239 | 26 220 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -1 | -219 | 382 | -32 | -425 | -3558 | -7558 | -7279 | -2074 | -1215 | 12 361 | 6236 | 226 | 7088 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 | 0 | -219 | 70 | 38 | -388 | -3945 | -11 503 | -18 781 | -20 855 | -22 070 | -9709 | -3473 | -3247 | 3841 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1337 | 9109 | 10 841 | 13 846 | 6161 | 6927 | 17 086 | 21 263 | 22 580 | 2530 | 21 026 | 19 557 | 22 243 | 37 171 | 39 773 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -1 | -219 | 382 | -32 | -425 | -3558 | -7558 | -7279 | -2074 | -1215 | 12 361 | 6236 | 1962 | 12 759 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -1 | -219 | 382 | -32 | -425 | -3558 | -7558 | -7279 | -2074 | -1215 | 12 361 | 6236 | 1962 | 12 759 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -1 | -219 | 382 | -32 | -425 | -3558 | -7558 | -7279 | -2074 | -1215 | 12 361 | 6236 | 226 | 7088 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Rekorde"
Pārskats
SIA "Rekorde" (reģ. nr. 40103475670) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pērnavas iela 37 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 39 773 €, par 7,0% vairāk nekā gadu iepriekš (37 171 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 27,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 7088 € (17,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 773 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 30 061 € un pašu kapitāls 3841 € (12,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.