Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IBS Solutions"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2476 | 3333 | 6105 | 5385 | 4855 | 311 | 210 190 | 2 050 702 | 1 780 960 | 2 582 987 | 3 244 161 | 1 499 496 | 2 175 865 | 2 774 823 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1278 | 913 | 809 | 411 | 45 | 0 | 0 | 1698 | 1957 | 746 | 9803 | 53 761 | 77 311 | 61 441 |
| Aktīvi kopā | 3754 | 4246 | 6914 | 5796 | 4900 | 311 | 210 190 | 2 052 400 | 1 782 917 | 2 583 733 | 3 253 964 | 1 553 257 | 2 253 176 | 2 836 264 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2546 | 2042 | 1838 | 886 | 1732 | 308 | 20 766 | 1 147 216 | 755 796 | 1 132 320 | 1 615 253 | 52 925 | 629 600 | 149 022 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 88 952 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2546 | 2042 | 1838 | 886 | 1732 | 308 | 109 718 | 1 147 216 | 755 796 | 1 132 320 | 1 615 253 | 52 925 | 629 600 | 149 022 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -792 | 996 | 994 | 73 | -1033 | -3165 | 100 469 | 804 711 | 427 284 | 397 393 | -88 870 | 51 810 | 122 810 | 1 063 666 |
| Pašu kapitāls kopā | 1208 | 2204 | 4129 | 4202 | 3168 | 3 | 100 472 | 905 184 | 1 027 121 | 1 451 413 | 1 638 711 | 1 500 332 | 1 623 576 | 2 687 242 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8133 | 8910 | 20 301 | 15 919 | 12 936 | 5914 | 158 218 | 5 034 684 | 3 563 235 | 4 682 899 | 3 030 057 | 2 691 773 | 1 537 203 | 3 819 849 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -792 | 996 | 1357 | 139 | -1023 | -3159 | 100 469 | 804 836 | 376 129 | 396 264 | -112 726 | 53 034 | 113 931 | 1 047 298 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | — | 804 836 | 376 129 | 396 264 | -112 726 | 53 034 | 113 931 | 1 047 298 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -792 | 996 | 1357 | 139 | -1033 | -3165 | 100 469 | 804 711 | 427 293 | 397 393 | -88 461 | 51 810 | 122 886 | 1 063 677 |
| Pārskata gada peļņa | -792 | 996 | 994 | 73 | -1033 | -3165 | 100 469 | 804 711 | 427 284 | 397 393 | -88 870 | 51 810 | 122 810 | 1 063 666 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | 14 281 | 20 378 | 74 311 | 100 922 | 63 794 | 38 799 | 33 226 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | 4 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 305 347 | 0 | 0 | 190 189 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IBS Solutions"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IBS Solutions" (reģ. nr. 40103477046) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Malduguņu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 819 849 €, par 148% vairāk nekā gadu iepriekš (1 537 203 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 60,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 1 063 666 € (27,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1 909 925 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 836 264 € un pašu kapitāls 2 687 242 € (94,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.