SIA RM1Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3328 | 3794 | 4295 | 5337 | 5570 | 8115 | 5849 | 6750 | 4942 | 30 | 0 | 42 055 | 64 821 | 60 302 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 524 | 314 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 062 | 23 034 | 2731 |
| Aktīvi kopā | 3328 | 3794 | 4295 | 5861 | 5884 | 8220 | 5849 | 6750 | 4942 | 30 | 0 | 66 117 | 87 855 | 63 033 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3287 | 5635 | 4544 | 4768 | 4863 | 6316 | 6031 | 6941 | 7539 | 2204 | 58 | 55 267 | 47 275 | 35 330 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 000 | 1829 | 3176 |
| Saistības kopā | 3287 | 5635 | 4544 | 4768 | 4863 | 6316 | 6031 | 6941 | 7539 | 2204 | 58 | 69 267 | 49 104 | 38 506 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 40 | -1882 | 2370 | 1341 | -71 | 882 | -2085 | -9 | -2406 | 423 | 2115 | -6091 | 41 902 | -14 223 |
| Pašu kapitāls kopā | 41 | -1841 | -249 | 1093 | 1021 | 1904 | -182 | -191 | -2597 | -2174 | -58 | -3150 | 38 751 | 24 527 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 650 | 31 358 | 46 097 | 38 900 | 46 500 | 50 540 | 39 823 | 37 223 | 39 725 | 24 968 | 2215 | 622 502 | 859 795 | 959 495 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3069 | 940 | 6519 | 4842 | -71 | 882 | -2085 | -9 | -2406 | 423 | 2165 | -1249 | 44 143 | -11 619 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3069 | 940 | 6519 | 4842 | -71 | 882 | -2085 | -9 | -2406 | 423 | 2165 | -6091 | 41 902 | -14 223 |
| Pārskata gada peļņa | 40 | -1882 | 2370 | 1341 | -71 | 882 | -2085 | -9 | -2406 | 423 | 2115 | -6091 | 41 902 | -14 223 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 1 | 0 | 16 | 15 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA RM1
Pārskats
SIA RM1 (reģ. nr. 40103477084) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Saulkrastu nov., Sējas pag., Murjāņi, "Upeskrasti" - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 959 495 €, par 11,6% vairāk nekā gadu iepriekš (859 795 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 29,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 14 223 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 15. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 63 966 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 63 033 € un pašu kapitāls 24 527 € (38,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.