Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CMC NORDIC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 24 800 € (38% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 225 | 235 994 | 289 457 | 192 657 | 197 918 | 255 574 | 214 594 | 228 368 | 318 696 | 321 007 | 292 485 | 281 361 | 304 921 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 41 687 | 56 447 | 54 186 | 55 890 | 92 464 | 77 821 | 60 581 | 57 804 | 42 919 | 30 426 | 21 781 | 49 275 |
| Aktīvi kopā | 225 | 277 681 | 345 904 | 246 843 | 253 808 | 348 038 | 292 415 | 288 949 | 376 500 | 363 926 | 322 911 | 303 142 | 354 196 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 603 | 195 476 | 228 467 | 182 162 | 187 191 | 238 954 | 176 565 | 208 023 | 289 052 | 282 525 | 276 129 | 234 770 | 217 197 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 12 890 | 13 690 | 16 542 | 51 208 | 35 465 | 18 947 | 21 985 | 10 346 | 9510 | 3017 | 25 204 |
| Saistības kopā | 603 | 195 476 | 241 357 | 195 852 | 203 733 | 290 162 | 212 030 | 226 970 | 311 037 | 292 871 | 285 639 | 237 787 | 242 401 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -654 | 80 133 | 64 237 | 26 414 | 15 415 | 34 468 | 43 072 | 11 794 | 59 584 | 34 192 | -982 | 42 082 | 71 240 |
| Pašu kapitāls kopā | -378 | 79 597 | 101 633 | 50 991 | 50 075 | 57 876 | 80 385 | 61 979 | 65 463 | 71 055 | 37 272 | 65 355 | 111 795 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2309 | 1 056 008 | 1 362 489 | 1 418 055 | 1 293 737 | 1 570 129 | 1 614 677 | 1 372 351 | 1 537 827 | 1 438 169 | 1 412 989 | 1 774 131 | 1 810 064 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -654 | 91 287 | 73 266 | 30 660 | 19 368 | 35 717 | 44 637 | 20 476 | 74 341 | 42 645 | 18 343 | 55 304 | 82 863 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -654 | 91 450 | 74 538 | 31 680 | 18 817 | 34 485 | 43 072 | 19 344 | 73 609 | 41 342 | 7218 | 45 582 | 77 440 |
| Pārskata gada peļņa | -654 | 80 133 | 64 237 | 26 414 | 15 415 | 34 468 | 43 072 | 11 794 | 59 584 | 34 192 | -982 | 42 082 | 71 240 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 4 | 10 | 9 | 8 | 11 | 11 | 10 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 42 201 | 77 056 | 16 331 | 26 667 | 20 563 | 30 200 | 56 100 | 28 600 | 32 801 | 13 999 | 24 800 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CMC NORDIC"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CMC NORDIC" (reģ. nr. 40103478785) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ventspils iela 50 k-6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 810 064 €, par 2,0% vairāk nekā gadu iepriekš (1 774 131 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 74,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 71 240 € (3,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 226 258 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 354 196 € un pašu kapitāls 111 795 € (31,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.