SIA "Jūrmalas autobusu satiksme"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 174 876 | 157 977 | 137 899 | 126 459 | 229 395 | 702 778 | 590 767 | 526 525 | 203 945 | 193 476 | 246 598 | 302 532 | 450 349 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 133 119 | 582 193 | 715 119 | 531 333 | 279 571 | 273 708 | 2 166 314 | 2 699 647 | 2 259 088 | 1 980 869 | 1 702 650 | 1 424 431 | 1 032 434 |
| Aktīvi kopā | 307 995 | 740 170 | 853 018 | 657 792 | 508 966 | 976 486 | 2 757 081 | 3 226 172 | 2 463 033 | 2 174 345 | 1 949 248 | 1 726 963 | 1 482 783 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 287 431 | 438 885 | 560 765 | 302 623 | 235 902 | 880 475 | 1 085 210 | 1 229 042 | 977 780 | 1 444 974 | 600 540 | 731 754 | 1 064 456 |
| Ilgtermiņa saistības | 8623 | 255 235 | 255 680 | 265 794 | 257 740 | 127 199 | 1 706 200 | 2 030 076 | 1 776 976 | 1 201 618 | 1 817 920 | 533 335 | 0 |
| Saistības kopā | 296 054 | 694 120 | 816 445 | 568 417 | 493 642 | 1 007 674 | 2 791 410 | 3 259 118 | 2 754 756 | 2 646 592 | 2 418 460 | 1 265 089 | 1 064 456 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4014 | 17 312 | -1636 | 23 274 | -14 438 | -7466 | -3141 | 1383 | -168 001 | -180 524 | 3035 | 931 086 | -43 548 |
| Pašu kapitāls kopā | 6014 | 23 326 | 6489 | 68 595 | 15 324 | -31 188 | -34 329 | -32 946 | -291 723 | -472 247 | -469 212 | 461 874 | 418 327 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 581 180 | 504 157 | 659 314 | 617 126 | 2 071 260 | 1 987 617 | 1 996 031 | 2 284 346 | 2 057 593 | 2 058 643 | 2 342 880 | 2 561 266 | 2 809 823 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5833 | 29 601 | 6554 | 37 921 | -9241 | -5269 | 46 872 | 42 508 | -119 206 | -142 403 | 23 058 | 953 211 | -36 837 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5833 | 21 196 | -1258 | 28 206 | -14 438 | -15 286 | -2391 | 2461 | -165 328 | -180 524 | 3035 | 931 097 | -43 548 |
| Pārskata gada peļņa | 4014 | 17 312 | -1636 | 23 274 | -14 438 | -7466 | -3141 | 1383 | -168 001 | -180 524 | 3035 | 931 086 | -43 548 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 96 | 96 | 96 | 96 | 90 | 67 | 50 | 50 | 48 | 50 | 52 | 52 | 59 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 833 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Jūrmalas autobusu satiksme"
Pārskats
SIA "Jūrmalas autobusu satiksme" (reģ. nr. 40103483381) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Dzirnavu iela 5A.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 2 809 823 €, par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš (2 561 266 €). No 2012. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 43 548 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 59 (gadu iepriekš 52). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 47 624 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 1 482 783 € un pašu kapitāls 418 327 € (28,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.