SIA "VENIPAK LATVIJA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 279 940 | 324 589 | 451 348 | 1 152 461 | 768 591 | 719 294 | 2 011 879 | 2 792 198 | 5 300 168 | 8 689 216 | 6 063 255 | 6 858 255 | 7 567 735 | 8 593 007 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4253 | 6560 | 12 058 | 12 168 | 347 732 | 592 702 | 1 296 354 | 1 279 968 | 1 248 457 | 1 450 177 | 1 407 424 | 1 239 894 | 1 068 076 | 922 664 |
| Aktīvi kopā | 284 193 | 331 149 | 463 406 | 1 164 629 | 1 116 323 | 1 311 996 | 3 308 233 | 4 072 166 | 6 548 625 | 10 139 393 | 7 470 679 | 8 098 149 | 8 635 811 | 9 515 671 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 285 314 | 452 447 | 833 010 | 1 265 397 | 1 285 597 | 1 678 168 | 2 274 205 | 2 715 049 | 4 554 010 | 6 361 594 | 2 350 088 | 2 388 630 | 2 310 923 | 2 327 233 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 83 099 | 255 | 125 | 0 | 0 | 1 500 000 | 1 500 000 | 600 000 | 600 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 285 314 | 535 546 | 833 265 | 1 265 522 | 1 285 597 | 1 678 168 | 3 774 205 | 4 215 049 | 5 154 010 | 6 961 594 | 2 350 088 | 2 388 630 | 2 310 923 | 2 327 233 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3224 | -203 276 | -116 281 | -34 949 | -68 381 | -196 898 | -99 800 | 323 089 | 1 537 498 | 1 783 184 | 1 942 792 | 588 928 | 615 369 | 863 550 |
| Pašu kapitāls kopā | -1121 | -204 397 | -407 111 | -100 893 | -169 274 | -366 172 | -465 972 | -142 883 | 1 394 615 | 3 177 799 | 5 120 591 | 5 709 519 | 6 324 888 | 7 188 438 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 946 079 | 1 434 559 | 2 541 122 | 3 307 525 | 4 010 042 | 5 228 402 | 7 442 158 | 9 784 211 | 12 488 287 | 20 176 479 | 22 995 892 | 22 383 670 | 23 496 983 | 25 705 045 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1995 | -198 699 | -98 274 | -21 968 | -74 508 | -228 550 | -109 525 | 344 040 | 1 542 708 | 1 791 063 | 1 912 443 | 281 811 | 287 633 | 550 636 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2075 | -203 276 | -116 281 | -34 949 | -68 381 | -196 898 | -99 800 | 323 089 | 1 537 498 | 1 783 184 | 1 942 792 | 594 491 | 620 373 | 863 550 |
| Pārskata gada peļņa | -3224 | -203 276 | -116 281 | -34 949 | -68 381 | -196 898 | -99 800 | 323 089 | 1 537 498 | 1 783 184 | 1 942 792 | 588 928 | 615 369 | 863 550 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 22 | 40 | 40 | 50 | 71 | 81 | 87 | 89 | 93 | 116 | 139 | 156 | 166 | 165 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VENIPAK LATVIJA"
Pārskats
SIA "VENIPAK LATVIJA" (reģ. nr. 40103483447) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Kalniņi B".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 25 705 045 €, par 9,4% vairāk nekā gadu iepriekš (23 496 983 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 28,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 863 550 € (3,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 165 (gadu iepriekš 166). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 155 788 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 9 515 671 € un pašu kapitāls 7 188 438 € (75,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Venipak B.V..
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.