"Pludiņu agrotūrisms" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 279 | 1737 | 5184 | 2990 | 788 | 1914 | 2468 | 2607 | 3749 | 3348 | 610 | 10 995 | 3443 | 6053 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 285 464 | 285 464 | 394 478 | 393 079 | 367 947 | 367 947 | 370 945 | 372 885 | 376 583 | 372 093 | 368 136 | 364 713 | 367 997 | 363 595 |
| Aktīvi kopā | 300 743 | 287 201 | 399 662 | 396 069 | 368 735 | 369 861 | 373 413 | 375 492 | 380 332 | 375 441 | 368 746 | 375 708 | 371 440 | 369 648 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 452 | 445 | 689 | 756 | 389 | 303 | 1557 | 1558 | 1553 | 1553 | 3363 | 6187 | 2845 | 2124 |
| Ilgtermiņa saistības | 311 904 | 299 219 | 427 751 | 433 029 | 439 431 | 445 589 | 456 457 | 467 457 | 481 258 | 484 258 | 480 658 | 494 201 | 505 001 | 505 001 |
| Saistības kopā | 312 356 | 299 664 | 428 440 | 433 785 | 439 820 | 445 892 | 458 014 | 469 015 | 482 811 | 485 811 | 484 021 | 500 388 | 507 846 | 507 125 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 613 | -850 | -11 044 | -8936 | -33 369 | -4946 | -8570 | -8922 | -8956 | -7891 | -4905 | -9405 | -11 726 | -1071 |
| Pašu kapitāls kopā | -11 613 | -12 463 | -28 778 | -37 716 | -71 085 | -76 031 | -84 601 | -93 523 | -102 479 | -110 370 | -115 275 | -124 680 | -136 406 | -137 477 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1054 | 0 | 10 000 | 3500 | 2620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5250 | 39 000 | 36 650 | 37 500 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 613 | -850 | -11 044 | -8936 | -33 369 | -4896 | -8520 | -8872 | -8906 | -7841 | -4855 | -9405 | -11 726 | -1071 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 613 | -850 | -11 044 | -8936 | -33 369 | -4896 | -8520 | -8872 | -8906 | -7841 | -4855 | -9405 | -11 726 | -1071 |
| Pārskata gada peļņa | -13 613 | -850 | -11 044 | -8936 | -33 369 | -4946 | -8570 | -8922 | -8956 | -7891 | -4905 | -9405 | -11 726 | -1071 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Pludiņu agrotūrisms" SIA
Pārskats
"Pludiņu agrotūrisms" SIA (reģ. nr. 40103487612) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Bulduru prospekts 70 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 37 500 €, par 2,3% vairāk nekā gadu iepriekš (36 650 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 31,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1071 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 500 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-137 477 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.