SIA "Confest Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 305 | 78 | 987 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 235 787 | 511 459 | 576 841 | 536 429 | 516 559 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 193 | 644 | 515 | 412 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 817 | 586 | 356 | 6426 | 4860 |
| Aktīvi kopā | 498 | 722 | 1502 | 429 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 236 604 | 512 045 | 577 197 | 542 855 | 521 419 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1300 | 2168 | 3524 | 1813 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 230 244 | 502 542 | 568 866 | 532 836 | 509 443 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1300 | 2168 | 3524 | 1813 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 230 244 | 502 542 | 568 866 | 532 836 | 509 443 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -806 | -644 | 35 | 638 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6360 | 3140 | -1175 | 1688 | 1957 |
| Pašu kapitāls kopā | -802 | -1446 | -2022 | -1384 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6360 | 9503 | 8331 | 10 019 | 11 976 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3594 | 4330 | 10 442 | 7439 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68 432 | 262 381 | 421 546 | 489 299 | 637 369 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -806 | -644 | 35 | 638 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6360 | 3140 | -1175 | 1688 | 1957 |
| EBITDA | — | -535 | 164 | 741 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -806 | -644 | 35 | 638 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6360 | 3140 | -1175 | 1688 | 1957 |
| Pārskata gada peļņa | -806 | -644 | 35 | 638 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6360 | 3140 | -1175 | 1688 | 1957 |
| Darbaspēka izmaksas | — | 1464 | 4054 | 2877 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | 109 | 129 | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Confest Group"
Pārskats
SIA "Confest Group" (reģ. nr. 40103488124) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lilijas iela 22 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 637 369 €, par 30,3% vairāk nekā gadu iepriekš (489 299 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 48,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 1957 € (0,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 318 685 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 521 419 € un pašu kapitāls 11 976 € (2,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.