SIA "CUTCENTRE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2000 | 56 383 | 905 479 | 671 759 | 620 826 | 191 095 | 200 622 | 314 229 | 109 453 | 87 564 | 181 362 | 521 757 | 123 477 | 159 830 | 213 465 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 4 214 039 | 4 709 344 | 5 978 599 | 5 270 637 | 4 540 450 | 3 813 006 | 3 079 489 | 2 352 137 | 1 627 933 | 898 324 | 173 182 | 4736 | 1543 | 10 133 |
| Aktīvi kopā | 2000 | 4 270 422 | 5 614 823 | 6 650 358 | 5 891 463 | 4 731 545 | 4 013 628 | 3 393 718 | 2 461 590 | 1 715 497 | 1 079 686 | 694 939 | 128 213 | 161 373 | 223 598 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 | 764 071 | 2 191 793 | 1 757 106 | 2 112 505 | 1 968 296 | 1 355 158 | 1 208 300 | 1 095 499 | 1 011 614 | 872 804 | 748 860 | 607 687 | 801 136 | 205 700 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 3 608 287 | 3 980 104 | 6 195 282 | 5 458 142 | 5 020 408 | 4 996 869 | 4 476 405 | 3 681 364 | 2 979 240 | 2 429 890 | 1 876 628 | 1 230 811 | 787 478 | 9924 |
| Saistības kopā | 14 | 4 372 358 | 6 171 897 | 7 952 388 | 7 570 647 | 6 988 704 | 6 352 027 | 5 684 705 | 4 776 863 | 3 990 854 | 3 302 694 | 2 625 488 | 1 838 498 | 1 588 614 | 215 624 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 | -105 976 | -457 900 | -511 233 | -380 298 | -566 130 | -81 240 | 47 412 | -24 286 | 39 916 | 52 349 | 292 459 | 220 264 | 283 044 | 536 903 |
| Pašu kapitāls kopā | 1986 | -103 990 | -561 890 | -1 310 730 | -1 691 028 | -2 257 159 | -2 338 399 | -2 290 987 | -2 315 273 | -2 275 357 | -2 223 008 | -1 930 549 | -1 710 285 | -1 427 241 | 7974 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 76 473 | 1 139 811 | 2 278 198 | 4 765 526 | 2 040 383 | 1 763 237 | 1 778 448 | 1 438 503 | 1 734 732 | 1 620 768 | 1 993 772 | 1 497 910 | 1 391 748 | 1 801 201 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 | -83 423 | -361 561 | -397 928 | -288 359 | -484 089 | 19 322 | 149 372 | 65 618 | 117 831 | 105 169 | 343 513 | 340 309 | 385 627 | 587 782 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 | -105 976 | -457 900 | -511 233 | -380 298 | -566 130 | -70 269 | 67 906 | -6257 | 55 846 | 52 349 | 292 507 | 244 481 | 303 561 | 547 400 |
| Pārskata gada peļņa | -14 | -105 976 | -457 900 | -511 233 | -380 298 | -566 130 | -81 240 | 47 412 | -24 286 | 39 916 | 52 349 | 292 459 | 220 264 | 283 044 | 536 903 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 21 | 23 | 27 | 28 | 30 | 34 | 30 | 23 | 20 | 20 | 20 | 20 | 21 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "CUTCENTRE"
Pārskats
SIA "CUTCENTRE" (reģ. nr. 40103490129) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Katlakalna iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 801 201 €, par 29,4% vairāk nekā gadu iepriekš (1 391 748 €). 2025. gada peļņa bija 536 903 € (29,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 21 (gadu iepriekš 20). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 85 771 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 223 598 € un pašu kapitāls 7974 € (3,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Elme Metall OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.