SIA "INVESTAR"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 111 602 | 110 870 | 157 738 | 15 892 | 30 334 | 11 606 | 4434 | 987 | 840 | 1829 | 2591 | 28 | 2 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 72 669 | 72 669 | 118 055 | 274 599 | 568 217 | 585 532 | 356 176 | 363 316 | 118 055 | 99 999 | 99 999 | 99 999 | 99 999 |
| Aktīvi kopā | 184 271 | 183 539 | 275 793 | 290 491 | 598 551 | 597 138 | 360 610 | 364 303 | 118 895 | 101 828 | 102 590 | 100 027 | 100 001 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 185 602 | 183 089 | 277 418 | 279 189 | 303 845 | 304 483 | 500 | 300 | 788 | 1124 | 4726 | 3802 | 3797 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 305 723 | 305 723 | 385 238 | 386 938 | 144 132 | 140 397 | 140 397 | 141 197 | 141 197 |
| Saistības kopā | 185 602 | 183 089 | 277 418 | 279 189 | 609 568 | 610 206 | 385 738 | 387 238 | 144 920 | 141 521 | 145 123 | 144 999 | 144 994 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3331 | 1781 | -2120 | 12 975 | -5309 | -2051 | -9948 | 2193 | -3090 | -13 668 | -2840 | -2439 | -21 |
| Pašu kapitāls kopā | -1331 | 450 | -1625 | 11 302 | -11 017 | -13 068 | -25 128 | -22 935 | -26 025 | -39 693 | -42 533 | -44 972 | -44 993 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3333 | -1080 | -3837 | 16 070 | -1872 | 0 | -8537 | -4897 | -3040 | -22 245 | -2790 | -2389 | 29 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3331 | 2973 | -1214 | 16 209 | -4593 | -2051 | -8510 | 2243 | -3040 | -13 618 | -2790 | -2389 | 29 |
| Pārskata gada peļņa | -3331 | 1781 | -2120 | 12 975 | -5309 | -2051 | -9948 | 2193 | -3090 | -13 668 | -2840 | -2439 | -21 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "INVESTAR"
Pārskats
SIA "INVESTAR" (reģ. nr. 40103495592) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vīlandes iela 10 - 1.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 21 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-44 993 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.