SIA "ENAMINE LV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4455 | 5576 | 6217 | 5787 | 5731 | 5269 | 4175 | 5888 | 10 530 | 4148 | 3827 | 7 448 735 | 14 947 379 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 155 909 | 429 258 |
| Aktīvi kopā | 4455 | 5576 | 6217 | 5787 | 5731 | 5269 | 4175 | 5888 | 10 530 | 4148 | 3827 | 7 604 644 | 15 376 637 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4274 | 0 | 0 | 0 | 14 794 | 14 128 | 12 772 | 10 462 | 14 404 | 8026 | 16 334 | 5 643 621 | 14 287 448 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 10 512 | 13 037 | 13 837 | 0 | 0 | 0 | 6000 | 6000 | 6000 | 0 | 1 300 000 | 938 889 |
| Saistības kopā | 4274 | 10 512 | 13 037 | 13 837 | 14 794 | 14 128 | 12 772 | 16 462 | 20 404 | 14 026 | 16 334 | 6 943 621 | 15 226 337 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -819 | -5117 | 203 | -1230 | -1013 | 204 | 262 | -1977 | 700 | -4 | -2629 | 532 091 | 109 353 |
| Pašu kapitāls kopā | 181 | -4936 | -6820 | -8050 | -9063 | -8859 | -8597 | -10 574 | -9874 | -9878 | -12 507 | 661 023 | 150 300 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 96 083 | 33 258 | 66 163 | 555 | 0 | 2371 | 3666 | 5015 | 18 013 | 4842 | 0 | 6 703 054 | 35 681 731 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -809 | -5117 | 203 | -1230 | -1013 | 212 | 262 | -1977 | 700 | -4 | -2629 | 532 091 | 140 832 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -819 | -5117 | 203 | -1230 | -1013 | 212 | 262 | -1977 | 700 | -4 | -2629 | 532 091 | 111 369 |
| Pārskata gada peļņa | -819 | -5117 | 203 | -1230 | -1013 | 204 | 262 | -1977 | 700 | -4 | -2629 | 532 091 | 109 353 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 8 | 31 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ENAMINE LV"
Pārskats
SIA "ENAMINE LV" (reģ. nr. 40103497409) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mazā Rencēnu iela 8.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 35 681 731 €, par 432% vairāk nekā gadu iepriekš (6 703 054 €). No 2012. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 63,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2024). 2024. gada peļņa bija 109 353 € (0,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 31 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1 151 024 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 15 376 637 € un pašu kapitāls 150 300 € (1,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (40%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.