SIA "Granta Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 30 808 | 7241 | 68 487 | 14 489 | 16 686 | 1731 | 3527 | 17 988 | 16 192 | 11 911 | 25 683 | 50 149 | 87 340 | 128 466 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 40 577 | 22 219 | 13 699 | 14 824 | 11 388 | 21 032 | 16 070 | 11 596 | 13 135 | 11 476 | 9519 | 7440 | 9177 | 6036 |
| Aktīvi kopā | 71 385 | 29 460 | 82 186 | 29 313 | 28 074 | 22 763 | 19 597 | 29 584 | 29 327 | 23 387 | 35 202 | 57 589 | 96 517 | 134 502 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 954 | 100 882 | 197 661 | 171 953 | 173 344 | 222 431 | 205 208 | 222 380 | 17 914 | 12 164 | 15 354 | 14 918 | 35 997 | 6878 |
| Ilgtermiņa saistības | 98 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 182 456 | 180 717 | 179 792 | 203 941 | 219 828 | 285 672 |
| Saistības kopā | 113 087 | 100 882 | 197 661 | 171 953 | 173 344 | 222 431 | 205 208 | 222 380 | 200 370 | 192 881 | 195 146 | 218 859 | 255 825 | 292 550 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -56 704 | -29 720 | -13 851 | -27 165 | -2630 | -54 398 | 14 057 | -7185 | 21 753 | 1547 | 9550 | -1326 | 1962 | 1260 |
| Pašu kapitāls kopā | -41 702 | -71 422 | -115 475 | -142 640 | -145 270 | -199 668 | -185 611 | -192 796 | -171 043 | -169 494 | -159 944 | -161 270 | -159 308 | -158 048 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 76 211 | 101 546 | 167 215 | 172 914 | 81 470 | 82 765 | 79 494 | 100 201 | 129 509 | 100 350 | 139 458 | 223 689 | 203 941 | 201 016 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -56 170 | -29 716 | -13 851 | -27 165 | -2580 | -54 304 | 14 083 | -7123 | 21 765 | 1547 | 9550 | -1326 | 1962 | 1260 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -56 704 | -29 720 | -13 851 | -27 165 | -2580 | -54 398 | 14 057 | -7185 | 21 753 | 1547 | 9550 | -1326 | 1962 | 1260 |
| Pārskata gada peļņa | -56 704 | -29 720 | -13 851 | -27 165 | -2630 | -54 398 | 14 057 | -7185 | 21 753 | 1547 | 9550 | -1326 | 1962 | 1260 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 14 | 15 | 12 | 6 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 5 | 4 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autodeteiling"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autoceramica"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ceramic Pro LV"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Car Wash Jurmala"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "XPEL BALTIC"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOFT 99"
- SIA Land of Kings
Kopsavilkums: SIA "Granta Group"
Pārskats
SIA "Granta Group" (reģ. nr. 40103498315) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Viestura iela 31.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 201 016 €, par 1,4% mazāk nekā gadu iepriekš (203 941 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 1260 € (0,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 100 508 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-158 048 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.