Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VediCard"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 37 000 € (13% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 36 338 | 54 270 | 87 736 | 70 306 | 47 708 | 96 178 | 85 382 | 166 813 | 209 820 | 220 752 | 296 659 | 327 607 | 293 424 | 378 287 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 3390 | 4993 | 7608 | 7365 | 11 712 | 8317 | 1644 | 4826 | 6910 | 3652 | 3675 |
| Aktīvi kopā | 36 338 | 54 270 | 87 736 | 73 696 | 52 701 | 103 786 | 92 747 | 178 525 | 218 137 | 222 396 | 301 485 | 334 517 | 297 076 | 381 962 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 170 | 20 162 | 23 622 | 58 360 | 26 300 | 68 383 | 35 686 | 16 002 | 13 502 | 14 405 | 18 872 | 18 875 | 21 691 | 44 725 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 170 | 20 162 | 23 622 | 58 360 | 26 300 | 68 383 | 35 686 | 16 002 | 13 502 | 14 405 | 18 872 | 18 875 | 21 691 | 44 725 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 24 068 | 17 567 | 8894 | -45 552 | 17 075 | 15 001 | 21 658 | 137 877 | 43 110 | 15 356 | 90 622 | 68 691 | 4543 | 98 852 |
| Pašu kapitāls kopā | 26 168 | 34 108 | 57 426 | 3074 | 26 401 | 35 403 | 57 061 | 162 523 | 204 635 | 207 991 | 282 613 | 315 642 | 275 385 | 337 237 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 79 589 | 123 657 | 158 813 | 137 200 | 223 678 | 319 825 | 356 432 | 515 475 | 434 413 | 412 782 | 572 599 | 638 306 | 535 496 | 698 879 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 28 381 | 20 839 | 12 138 | -45 552 | 17 075 | 16 761 | 21 910 | 138 139 | 43 132 | 18 356 | 94 622 | 77 805 | 15 745 | 108 377 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 28 381 | 20 839 | 12 138 | -45 552 | 17 075 | 16 761 | 21 990 | 138 139 | 43 132 | 18 356 | 94 622 | 77 805 | 15 745 | 108 377 |
| Pārskata gada peļņa | 24 068 | 17 567 | 8894 | -45 552 | 17 075 | 15 001 | 21 658 | 137 877 | 43 110 | 15 356 | 90 622 | 68 691 | 4543 | 98 852 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 7 | 7 | 8 | 7 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 9627 | 0 | 8800 | 0 | 5999 | 0 | 32 415 | 998 | 12 000 | 16 000 | 35 662 | 44 800 | 37 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VediCard"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VediCard" (reģ. nr. 40103500535) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Kalēju iela 72B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 698 879 €, par 30,5% vairāk nekā gadu iepriekš (535 496 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 98 852 € (14,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 99 840 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 381 962 € un pašu kapitāls 337 237 € (88,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.