Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Piles & machinery"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 41 852 € (94% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 141 083 | 182 196 | 326 249 | 85 311 | 82 080 | 84 162 | 65 586 | 120 170 | 217 916 | 160 240 | 86 322 | 167 903 | 53 667 | 280 020 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 089 | 63 567 | 69 294 | 53 567 | 47 552 | 36 425 | 34 342 | 31 446 | 3012 | 1463 | 3733 | 2654 | 1977 | 1299 |
| Aktīvi kopā | 159 172 | 245 763 | 395 543 | 138 878 | 129 632 | 120 587 | 99 928 | 151 616 | 220 928 | 161 703 | 90 055 | 170 557 | 55 644 | 281 319 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 94 390 | 163 283 | 314 391 | 92 319 | 85 982 | 39 978 | 6577 | 5663 | 44 937 | 78 001 | 22 735 | 79 693 | 10 946 | 2289 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 3518 | 5006 | 5006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 94 390 | 166 801 | 319 397 | 97 325 | 85 982 | 39 978 | 6577 | 5663 | 44 937 | 78 001 | 22 735 | 79 693 | 10 946 | 2289 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 62 782 | 76 962 | 73 300 | -34 593 | 2097 | 77 763 | 46 076 | 115 431 | 103 038 | 45 350 | 37 338 | 35 455 | -29 166 | 276 184 |
| Pašu kapitāls kopā | 64 782 | 78 962 | 76 146 | 41 553 | 43 650 | 80 609 | 93 351 | 145 953 | 175 991 | 83 702 | 67 320 | 90 864 | 44 698 | 279 030 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 910 813 | 1 701 758 | 843 380 | 186 667 | 284 067 | 1 885 031 | 920 246 | 1 454 366 | 1 566 179 | 1 315 068 | 819 687 | 812 839 | 568 965 | 2 300 657 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 70 706 | 92 392 | 86 814 | -33 671 | 5594 | 187 318 | 46 186 | 117 754 | 118 868 | 61 923 | 50 768 | 38 433 | -24 916 | 283 681 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 70 706 | 92 042 | 87 277 | -34 593 | 4935 | 187 096 | 46 076 | 117 731 | 119 278 | 61 923 | 50 768 | 38 433 | -24 916 | 283 681 |
| Pārskata gada peļņa | 62 782 | 76 962 | 73 300 | -34 593 | 2097 | 77 763 | 46 076 | 115 431 | 103 038 | 45 350 | 37 338 | 35 455 | -29 166 | 276 184 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 62 776 | 60 229 | 6000 | 0 | 152 020 | 33 333 | 62 829 | 73 000 | 66 290 | 53 720 | 11 911 | 17 000 | 41 852 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Piles & machinery"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Piles & machinery" (reģ. nr. 40103505231) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Piedrujas iela 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 300 657 €, par 304% vairāk nekā gadu iepriekš (568 965 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 276 184 € (12,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2 300 657 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 281 319 € un pašu kapitāls 279 030 € (99,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.