Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 73 932 | 189 798 | 206 253 | 296 999 | 356 398 | 94 113 | 113 890 | 108 556 | 69 173 | 72 217 | 160 044 | 105 403 | 106 689 | 107 946 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 41 120 | 41 749 | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 73 932 | 189 798 | 247 373 | 338 748 | 356 712 | 94 113 | 113 890 | 108 556 | 69 173 | 72 217 | 160 044 | 105 403 | 106 689 | 107 946 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 76 640 | 4729 | 3043 | 11 272 | 20 812 | 21 041 | 22 769 | 20 850 | 16 387 | 16 586 | 4750 | 4750 | 4800 | 4800 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 191 399 | 247 126 | 326 382 | 330 877 | 74 682 | 100 453 | 100 453 | 81 153 | 88 179 | 187 179 | 129 629 | 129 629 | 129 629 |
| Saistības kopā | 76 640 | 196 128 | 250 169 | 337 654 | 351 689 | 95 723 | 123 222 | 121 303 | 97 540 | 104 765 | 191 929 | 134 379 | 134 429 | 134 429 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4708 | -3622 | 6211 | 3880 | 3939 | -6633 | -7722 | -3415 | -15 620 | -4181 | 663 | 2909 | 1236 | 1257 |
| Pašu kapitāls kopā | -2708 | -6330 | -2796 | 1084 | 5023 | -1610 | -9332 | -12 747 | -28 367 | -32 548 | -31 885 | -28 976 | -27 740 | -26 483 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 23 549 | 152 334 | 240 412 | 40 000 | 110 000 | 0 | 0 | 19 900 | 55 000 | 150 | 1800 | 15 290 | 1800 | 1800 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4708 | -3622 | 6211 | 3880 | 3939 | -6633 | -7722 | -3415 | -15 620 | -4131 | 713 | 2909 | 1286 | 1307 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4708 | -3622 | 6211 | 3880 | 3939 | -6633 | -7722 | -3415 | -15 620 | -4131 | 713 | 2909 | 1286 | 1307 |
| Pārskata gada peļņa | -4708 | -3622 | 6211 | 3880 | 3939 | -6633 | -7722 | -3415 | -15 620 | -4181 | 663 | 2909 | 1236 | 1257 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "A Plus Investment Alliance"
- SIA "Eneron"
- SIA "Juglas 16E"
- SIA ARKOM
- SIA AVENDA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ATAGO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FERI"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GEOCOM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INTESKO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Inagro"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOFIN"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNC"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNC" (reģ. nr. 40103514179) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Anniņmuižas bulvāris 43 - 124A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1800 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 17,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 1257 € (69,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1800 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-26 483 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.