SIA "SKS-F"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 60 000 € (25% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 736 | 28 066 | 47 267 | 32 514 | 38 912 | 59 275 | 88 237 | 96 509 | 140 762 | 186 713 | 172 305 | 172 719 | 171 925 | 236 802 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 11 210 | 9264 | 10 454 | 34 954 | 45 521 | 65 009 | 92 850 | 80 950 | 89 157 | 99 909 | 86 615 | 147 318 | 135 367 | 162 127 |
| Aktīvi kopā | 27 946 | 37 330 | 57 721 | 67 468 | 84 433 | 124 284 | 181 087 | 177 459 | 229 919 | 286 622 | 258 920 | 320 037 | 307 292 | 398 929 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 4091 | 8800 | 16 904 | 24 051 | 25 050 | 16 505 | 23 610 | 43 157 | 49 394 | 29 425 | 39 692 | 64 056 | 34 477 |
| Ilgtermiņa saistības | 4999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4999 | 4091 | 8800 | 16 904 | 24 051 | 25 050 | 16 505 | 23 610 | 43 157 | 49 394 | 29 425 | 39 692 | 64 056 | 34 477 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 319 | 18 222 | 14 259 | 17 979 | 32 688 | 63 852 | 90 348 | 130 656 | 122 913 | 205 466 | 182 268 | 139 849 | 117 891 | 181 216 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 319 | 30 541 | 41 716 | 43 694 | 60 382 | 99 234 | 164 582 | 153 849 | 186 762 | 237 228 | 229 495 | 280 345 | 243 236 | 364 452 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 34 243 | 62 244 | 105 846 | 139 664 | 209 318 | 321 555 | 343 206 | 466 261 | 537 562 | 645 401 | 625 160 | 557 586 | 572 703 | 635 368 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 23 525 | 21 816 | 17 547 | 20 261 | 36 455 | 73 669 | 90 348 | 148 156 | 145 413 | 244 216 | 229 768 | 162 099 | 154 862 | 194 148 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 525 | 21 816 | 17 547 | 20 261 | 36 455 | 73 669 | 90 348 | 148 156 | 145 413 | 244 216 | 229 768 | 162 099 | 156 641 | 196 216 |
| Pārskata gada peļņa | 20 319 | 18 222 | 14 259 | 17 979 | 32 688 | 63 852 | 90 348 | 130 656 | 122 913 | 205 466 | 182 268 | 139 849 | 117 891 | 181 216 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 10 000 | 3084 | 16 001 | 16 000 | 25 000 | 25 000 | 141 389 | 90 000 | 155 000 | 190 001 | 88 999 | 155 000 | 60 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "SKS-F"
Pārskats
SIA "SKS-F" (reģ. nr. 40103514925) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Katrīnas iela 2 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 635 368 €, par 10,9% vairāk nekā gadu iepriekš (572 703 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 181 216 € (28,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 105 895 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 398 929 € un pašu kapitāls 364 452 € (91,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.