Kumelite International Spedition SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 041 131 | 781 691 | 2 430 661 | 383 580 | 719 920 | 756 204 | 1 254 380 | 322 044 | 530 809 | 1 104 933 | 1 636 537 | 1 840 810 | 2 025 586 | 1 810 526 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3 552 200 | 3 173 293 | 3 973 668 | 3 619 480 | 3 396 792 | 3 176 495 | 2 956 211 | 2 735 927 | 2 516 521 | 2 295 918 | 2 027 393 | 1 758 947 | 1 490 742 | 1 252 411 |
| Aktīvi kopā | 4 593 331 | 3 954 984 | 6 404 329 | 4 003 060 | 4 116 712 | 3 932 699 | 4 210 591 | 3 057 971 | 3 047 330 | 3 400 851 | 3 663 930 | 3 599 757 | 3 516 328 | 3 062 937 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 247 137 | 305 913 | 778 143 | 1 137 110 | 1 383 220 | 1 344 090 | 1 410 547 | 1 091 861 | 1 012 285 | 576 | 3082 | 3207 | 15 145 | 3496 |
| Ilgtermiņa saistības | 4 270 652 | 3 669 587 | 5 842 647 | 4 052 037 | 4 148 052 | 3 544 052 | 3 337 151 | 1 720 381 | 1 474 881 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4 517 789 | 3 975 500 | 6 620 790 | 5 189 147 | 5 531 272 | 4 888 142 | 4 747 698 | 2 812 242 | 2 487 166 | 576 | 3082 | 3207 | 15 145 | 3496 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -24 992 | -96 034 | -1 045 562 | -969 228 | -227 765 | 459 117 | 418 336 | 782 836 | 314 435 | 2 840 111 | 260 573 | -64 298 | -95 367 | -441 742 |
| Pašu kapitāls kopā | 75 008 | -21 026 | -217 567 | -1 186 795 | -1 414 560 | -955 443 | -537 107 | 245 729 | 560 164 | 3 400 275 | 3 660 848 | 3 596 550 | 3 501 183 | 3 059 441 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 317 162 | 433 141 | 399 996 | 240 555 | 364 452 | 716 100 | 791 000 | 912 500 | 517 200 | 628 100 | 626 800 | 245 500 | 243 512 | 90 456 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1286 | 15 671 | -232 118 | -167 616 | -35 449 | 586 570 | 463 915 | 812 512 | 323 108 | 2 848 516 | 260 585 | -64 288 | -95 366 | -441 732 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -24 992 | -96 034 | -1 045 562 | -969 228 | -227 765 | 475 792 | 427 452 | 788 771 | 314 435 | 2 840 111 | 260 585 | -64 288 | -95 366 | -441 732 |
| Pārskata gada peļņa | -24 992 | -96 034 | -1 045 562 | -969 228 | -227 765 | 459 117 | 418 336 | 782 836 | 314 435 | 2 840 111 | 260 573 | -64 298 | -95 367 | -441 742 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Kumelite International Spedition SIA
Pārskats
Kumelite International Spedition SIA (reģ. nr. 40103515507) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Cesvaines iela 15A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 90 456 €, par 62,9% mazāk nekā gadu iepriekš (243 512 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 9,2% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 441 742 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 90 456 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 062 937 € un pašu kapitāls 3 059 441 € (99,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir GTC Transport Company GmbH.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.