Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IT plus"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7820 | 8660 | 59 700 | 84 549 | 102 206 | 56 369 | 52 353 | 45 302 | 73 917 | 80 442 | 75 957 | 49 906 | 39 375 | 48 210 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 347 | 228 | 155 | 493 | 464 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6921 | 4152 | 1384 | 24 774 | 32 046 |
| Aktīvi kopā | 8167 | 8888 | 59 855 | 85 042 | 102 670 | 56 369 | 52 353 | 45 302 | 73 917 | 87 363 | 80 109 | 51 290 | 64 149 | 80 256 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6562 | 14 203 | 61 622 | 82 419 | 99 812 | 120 178 | 109 587 | 92 962 | 65 718 | 22 180 | 60 878 | 20 808 | 23 578 | 24 665 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 087 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6562 | 14 203 | 61 622 | 82 419 | 99 812 | 120 178 | 109 587 | 92 962 | 65 718 | 45 267 | 60 878 | 20 808 | 23 578 | 24 665 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -395 | -6920 | 5795 | 4390 | 236 | -66 667 | 6575 | 9574 | 55 859 | 33 897 | -22 865 | 11 251 | 10 089 | 15 020 |
| Pašu kapitāls kopā | 1605 | -5315 | -1767 | 2623 | 2858 | -63 809 | -57 234 | -47 660 | 8199 | 42 096 | 19 231 | 30 482 | 40 571 | 55 591 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 24 246 | 62 423 | 135 605 | 192 682 | 156 324 | 126 157 | 108 874 | 93 728 | 270 894 | 569 251 | 408 323 | 286 131 | 312 273 | 236 174 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -395 | -6920 | 5795 | 4826 | 361 | -66 667 | 6575 | 9574 | 55 859 | 33 897 | -18 370 | 12 728 | 10 419 | 14 649 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -395 | -6920 | 5795 | 4826 | 361 | -66 667 | 6575 | 9574 | 55 859 | 33 897 | -22 805 | 11 333 | 10 189 | 15 300 |
| Pārskata gada peļņa | -395 | -6920 | 5795 | 4390 | 236 | -66 667 | 6575 | 9574 | 55 859 | 33 897 | -22 865 | 11 251 | 10 089 | 15 020 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IT plus"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IT plus" (reģ. nr. 40103515780) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 24D.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 236 174 €, par 24,4% mazāk nekā gadu iepriekš (312 273 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 15 020 € (6,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 044 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 80 256 € un pašu kapitāls 55 591 € (69,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.