SIA "Stratēģiskās Investīcijas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 51 409 | 92 535 | 96 419 | 31 123 | 129 001 | 202 834 | 368 530 | 40 331 | 20 716 | 28 748 | 48 537 | 98 214 | 128 001 | 153 261 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 360 518 | 2 371 256 | 3 541 704 | 3 654 111 | 3 433 976 | 3 278 320 | 3 078 377 | 3 201 802 | 2 997 531 | 2 803 152 | 2 608 782 | 2 414 413 | 2 220 043 | 2 005 318 |
| Aktīvi kopā | 1 411 927 | 2 463 791 | 3 638 123 | 3 685 234 | 3 562 977 | 3 481 154 | 3 446 907 | 3 242 133 | 3 018 247 | 2 831 900 | 2 657 319 | 2 512 627 | 2 348 044 | 2 158 579 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 363 732 | 360 011 | 530 557 | 526 746 | 465 962 | 469 863 | 453 113 | 470 068 | 485 277 | 468 613 | 468 508 | 456 879 | 456 829 | 451 009 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 087 790 | 2 194 706 | 3 222 785 | 3 377 785 | 3 381 475 | 3 381 475 | 3 380 684 | 3 359 812 | 3 359 812 | 3 359 812 | 3 359 812 | 3 359 812 | 3 359 812 | 3 359 812 |
| Saistības kopā | 1 451 522 | 2 554 717 | 3 753 342 | 3 904 531 | 3 847 437 | 3 851 338 | 3 833 797 | 3 829 880 | 3 845 089 | 3 828 425 | 3 828 320 | 3 816 691 | 3 816 641 | 3 810 821 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -41 595 | -51 331 | 14 156 | -104 078 | -65 163 | -85 724 | -16 704 | -200 857 | -239 095 | -169 683 | -174 476 | -133 061 | -164 531 | -183 645 |
| Pašu kapitāls kopā | -39 595 | -90 926 | -115 219 | -219 297 | -284 460 | -370 184 | -386 890 | -587 747 | -826 842 | -996 525 | -1 171 001 | -1 304 064 | -1 468 597 | -1 652 242 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 42 636 | 89 160 | 240 552 | 265 282 | 189 799 | 177 626 | 261 096 | 69 418 | 45 873 | 73 737 | 74 816 | 128 004 | 94 030 | 100 069 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -41 595 | -51 331 | 14 156 | -104 078 | -71 207 | -88 071 | -16 704 | -200 857 | -239 095 | -169 683 | -174 476 | -133 061 | -167 513 | -186 040 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -41 595 | -51 331 | 14 156 | -104 078 | -65 163 | -85 724 | -16 704 | -200 857 | -239 095 | -169 683 | -174 476 | -133 061 | -164 531 | -183 645 |
| Pārskata gada peļņa | -41 595 | -51 331 | 14 156 | -104 078 | -65 163 | -85 724 | -16 704 | -200 857 | -239 095 | -169 683 | -174 476 | -133 061 | -164 531 | -183 645 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "MOJS FRESH FOOD" — 100%
Kopsavilkums: SIA "Stratēģiskās Investīcijas"
Pārskats
SIA "Stratēģiskās Investīcijas" (reģ. nr. 40103516042) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vaļņu iela 45.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 100 069 €, par 6,4% vairāk nekā gadu iepriekš (94 030 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 183 645 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 100 069 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 652 242 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.