SIA "MANTRO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 91 543 | 145 919 | 243 418 | 364 498 | 246 248 | 293 842 | 178 489 | 139 593 | 137 385 | 106 066 | 130 123 | 155 866 | 117 330 | 108 303 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1000 | 1000 | 1423 | 1423 | 1423 | 1423 | 1423 | 1423 | 1423 | 1423 | 1423 | 1423 | 30 307 | 47 528 |
| Aktīvi kopā | 92 543 | 146 919 | 244 841 | 365 921 | 247 671 | 295 265 | 179 912 | 141 016 | 138 808 | 107 489 | 131 546 | 157 289 | 147 637 | 155 831 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 96 684 | 171 074 | 318 795 | 402 364 | 252 883 | 337 012 | 204 744 | 168 090 | 171 395 | 112 422 | 115 935 | 5619 | 3677 | 14 072 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 96 684 | 171 074 | 318 795 | 402 364 | 252 883 | 337 012 | 204 744 | 168 090 | 171 395 | 112 422 | 115 935 | 5619 | 3677 | 14 072 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8141 | -20 014 | -39 584 | 37 511 | 31 231 | -36 535 | 16 915 | -2242 | -5513 | 27 654 | 20 544 | 136 059 | -7710 | -2201 |
| Pašu kapitāls kopā | -4141 | -24 155 | -73 954 | -36 443 | -5212 | -41 747 | -24 832 | -27 074 | -32 587 | -4933 | 15 611 | 151 670 | 143 960 | 141 759 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 30 255 | 196 595 | 259 355 | 247 257 | 270 570 | 253 295 | 131 819 | 23 156 | 23 964 | 32 829 | 179 326 | 343 478 | 33 418 | 393 795 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8141 | -20 014 | -39 584 | 37 511 | 31 231 | -36 535 | 16 915 | -2242 | -5513 | 27 654 | 20 544 | 136 059 | -7710 | -2201 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8141 | -20 014 | -39 584 | 37 511 | 31 231 | -36 535 | 16 915 | -2242 | -5513 | 27 654 | 20 544 | 136 059 | -7710 | -2201 |
| Pārskata gada peļņa | -8141 | -20 014 | -39 584 | 37 511 | 31 231 | -36 535 | 16 915 | -2242 | -5513 | 27 654 | 20 544 | 136 059 | -7710 | -2201 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MANTRO"
Pārskats
SIA "MANTRO" (reģ. nr. 40103522477) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rāmuļu iela 33.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 393 795 €, par 1078% vairāk nekā gadu iepriekš (33 418 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2201 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 131 265 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 155 831 € un pašu kapitāls 141 759 € (91,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Akciju sabiedrība "AG estate".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.