Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Light factory"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8051 | 9621 | 12 962 | 7904 | 8824 | 6859 | 7058 | 31 223 | 19 665 | 30 884 | 40 527 | 68 672 | 60 326 | 57 203 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 465 | 358 | 251 | 143 | 36 | 22 634 | 14 661 | 93 362 | 143 575 | 168 902 | 167 253 | 164 373 |
| Aktīvi kopā | 8051 | 9621 | 13 427 | 8262 | 9075 | 7002 | 7094 | 53 857 | 34 326 | 124 246 | 184 102 | 237 574 | 227 579 | 221 576 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 | 0 | 4273 | 5778 | 5595 | 6522 | 6913 | 58 828 | 16 525 | 91 205 | 64 165 | 57 355 | 17 691 | 16 901 |
| Ilgtermiņa saistības | 5381 | 4503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 437 | 23 695 | 12 307 | 20 651 | 1051 |
| Saistības kopā | 5391 | 4503 | 4273 | 5778 | 5595 | 6522 | 6913 | 58 828 | 16 525 | 104 642 | 87 860 | 69 662 | 38 342 | 17 952 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2655 | 1989 | 1873 | -6670 | 996 | -3000 | -299 | -5151 | 19 979 | 1803 | 53 552 | 56 594 | -2117 | 14 387 |
| Pašu kapitāls kopā | 2660 | 5118 | 9154 | 2484 | 3480 | 480 | 181 | -4971 | 17 801 | 19 604 | 96 242 | 167 912 | 189 237 | 203 624 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 40 717 | 65 813 | 73 236 | 61 556 | 58 908 | 55 459 | 57 266 | 23 701 | 284 176 | 410 649 | 437 008 | 215 242 | 69 715 | 30 764 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6824 | 7913 | 8464 | -1124 | 997 | -2983 | -296 | -4966 | 20 637 | 3539 | 55 251 | 59 699 | 10 051 | 18 112 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6789 | 7912 | 8464 | -1130 | 996 | -3000 | -299 | -5151 | 19 979 | 1803 | 53 552 | 56 594 | -2117 | 14 387 |
| Pārskata gada peļņa | 2655 | 1989 | 1873 | -6670 | 996 | -3000 | -299 | -5151 | 19 979 | 1803 | 53 552 | 56 594 | -2117 | 14 387 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 10 | 10 | 20 | 10 | 9 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Light factory"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Light factory" (reģ. nr. 40103529649) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Bukulti, Atvaru iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 30 764 €, par 55,9% mazāk nekā gadu iepriekš (69 715 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 14 387 € (46,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 382 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 221 576 € un pašu kapitāls 203 624 € (91,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.