Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Maskavas-37"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 392 | 31 604 | 45 357 | 39 710 | 37 620 | 31 418 | 31 944 | 29 389 | 30 529 | 36 367 | 37 804 | 37 684 | 35 990 | 29 645 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 64 730 | 56 856 | 66 365 | 60 821 | 55 266 | 49 985 | 46 801 | 43 287 | 39 581 | 35 959 | 25 705 | 22 145 | 18 612 | 15 078 |
| Aktīvi kopā | 102 122 | 88 460 | 111 722 | 100 531 | 92 886 | 81 403 | 78 745 | 72 676 | 70 110 | 72 326 | 63 509 | 59 829 | 54 602 | 44 723 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6023 | 6153 | 12 688 | 20 298 | 33 738 | 40 636 | 42 338 | 35 363 | 34 263 | 37 921 | 29 851 | 32 830 | 35 678 | 32 547 |
| Ilgtermiņa saistības | 53 979 | 49 697 | 65 541 | 62 151 | 54 735 | 46 953 | 55 015 | 55 015 | 55 065 | 55 665 | 55 715 | 55 715 | 54 928 | 55 446 |
| Saistības kopā | 60 002 | 55 850 | 78 229 | 82 449 | 88 473 | 87 589 | 97 353 | 90 378 | 89 328 | 93 586 | 85 566 | 88 545 | 90 606 | 87 993 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 620 | -9510 | -12 958 | -15 410 | -13 669 | -10 599 | -12 422 | 905 | -1516 | -2042 | -796 | -6660 | -7287 | -7266 |
| Pašu kapitāls kopā | 42 120 | 32 610 | 33 493 | 18 082 | 4413 | -6186 | -18 608 | -17 702 | -19 218 | -21 260 | -22 057 | -28 716 | -36 004 | -43 270 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 42 489 | 10 465 | 21 090 | 13 615 | 11 219 | 12 838 | 12 378 | 27 272 | 21 736 | 20 187 | 27 300 | 17 868 | 19 813 | 13 068 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1348 | -5298 | -7423 | -10 532 | -11 639 | -9259 | -11 576 | 866 | -1516 | -2042 | -776 | -6660 | -7287 | -7266 |
| EBITDA | 5028 | 1040 | 5213 | -4376 | -6084 | -3898 | -7989 | 4563 | 2189 | 1580 | 2838 | -3100 | -3754 | -3733 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 620 | -8135 | -11 007 | -13 466 | -13 669 | -10 599 | -12 422 | 905 | -1516 | -2042 | -796 | -6660 | -7287 | -7266 |
| Pārskata gada peļņa | 620 | -9510 | -12 958 | -15 410 | -13 669 | -10 599 | -12 422 | 905 | -1516 | -2042 | -796 | -6660 | -7287 | -7266 |
| Darbaspēka izmaksas | 196 | 0 | 4750 | 5343 | 5491 | 5640 | 6482 | 6705 | 6705 | 7419 | 7420 | 9199 | 8215 | 2976 |
| Nolietojums | 3680 | 6338 | 12 636 | 6156 | 5555 | 5361 | 3587 | 3697 | 3705 | 3622 | 3614 | 3560 | 3533 | 3533 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Maskavas-37"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Maskavas-37" (reģ. nr. 40103537627) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lastādijas iela 37.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 13 068 €, par 34,0% mazāk nekā gadu iepriekš (19 813 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 8,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7266 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 13 068 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (52%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-43 270 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.