Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Raiders M."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 19 765 | 14 816 | 15 983 | 6496 | 10 907 | 14 642 | 9177 | 24 321 | 15 156 | 18 486 | 21 983 | 23 599 | 24 666 | 24 027 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 15 160 | 26 791 | 29 041 | 35 142 | 26 088 | 44 118 | 37 846 | 14 732 | 16 019 | 14 328 | 12 906 | 12 305 | 9431 | 7249 |
| Aktīvi kopā | 34 925 | 41 607 | 45 024 | 41 638 | 36 995 | 58 760 | 47 023 | 39 053 | 31 175 | 32 814 | 34 889 | 35 904 | 34 097 | 31 276 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 20 307 | 19 965 | 10 174 | 3905 | 2605 | 30 941 | 15 017 | 5877 | 2064 | 2230 | 3348 | 2936 | 2103 | 3483 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 20 307 | 19 965 | 10 174 | 3905 | 2605 | 30 941 | 15 017 | 5877 | 2064 | 2230 | 3348 | 2936 | 2103 | 3483 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1118 | 3524 | 4056 | 2883 | -3343 | -6571 | 4187 | 1170 | -4065 | 1473 | 957 | 1427 | -974 | -4201 |
| Pašu kapitāls kopā | 14 618 | 21 642 | 34 850 | 37 733 | 34 390 | 27 819 | 32 006 | 33 176 | 29 111 | 30 584 | 31 541 | 32 968 | 31 994 | 27 793 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 599 | 119 773 | 147 553 | 120 001 | 163 621 | 150 276 | 105 177 | 84 575 | 59 819 | 56 746 | 109 433 | 95 848 | 92 804 | 70 777 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1132 | 4244 | 5394 | 4084 | -2830 | -6571 | 4187 | 1170 | -4065 | 1473 | 957 | 1427 | -974 | -4201 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1118 | 3524 | 4490 | 3222 | -2941 | -6571 | 4187 | 1170 | -4065 | 1473 | 957 | 1427 | -974 | -4201 |
| Pārskata gada peļņa | 1118 | 3524 | 4056 | 2883 | -3343 | -6571 | 4187 | 1170 | -4065 | 1473 | 957 | 1427 | -974 | -4201 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Raiders M."
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Raiders M." (reģ. nr. 40103539327) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., "Jugla 1" - 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 70 777 €, par 23,7% mazāk nekā gadu iepriekš (92 804 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4201 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 389 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 31 276 € un pašu kapitāls 27 793 € (88,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.