Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Herbals Invest"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2000 | 42 910 | 227 006 | 211 584 | 317 379 | 472 834 | 469 226 | 553 759 | 634 578 | 854 258 | 927 981 | 253 695 | 300 274 | 279 141 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 6285 | 27 211 | 109 913 | 505 498 | 1 364 621 | 1 347 128 | 1 187 182 | 934 226 | 678 441 | 318 585 | 144 252 | 34 846 | 59 439 |
| Aktīvi kopā | 2000 | 49 195 | 254 217 | 321 497 | 822 877 | 1 837 455 | 1 816 354 | 1 740 941 | 1 568 804 | 1 532 699 | 1 246 566 | 397 947 | 335 120 | 338 580 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 33 298 | 199 964 | 105 953 | 146 931 | 557 410 | 593 509 | 645 532 | 608 260 | 790 774 | 785 566 | 222 905 | 198 580 | 62 979 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 14 343 | 41 713 | 117 582 | 512 263 | 1 018 217 | 937 066 | 794 919 | 638 184 | 397 182 | 118 650 | 102 228 | 0 | 42 425 |
| Saistības kopā | 0 | 47 641 | 241 677 | 223 535 | 659 194 | 1 575 627 | 1 530 575 | 1 440 451 | 1 246 444 | 1 187 956 | 904 216 | 325 133 | 198 580 | 105 404 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -446 | 10 329 | 38 221 | 65 721 | 98 145 | 23 951 | 14 711 | 21 870 | 28 633 | 48 307 | -269 537 | 63 726 | 96 656 |
| Pašu kapitāls kopā | 2000 | 1554 | 12 540 | 97 962 | 163 683 | 261 828 | 285 779 | 300 490 | 322 360 | 344 743 | 342 350 | 72 814 | 136 540 | 233 176 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 64 331 | 1 041 829 | 954 117 | 1 278 266 | 2 372 534 | 2 439 946 | 2 559 119 | 2 907 296 | 3 920 516 | 4 364 869 | 2 564 249 | 1 978 006 | 1 426 188 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -579 | 11 579 | 42 105 | 76 671 | 128 831 | 75 635 | 57 389 | 56 829 | 60 418 | 85 692 | -171 510 | 72 103 | 98 911 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -446 | 11 245 | 40 066 | 65 721 | 98 145 | 23 951 | 14 711 | 21 870 | 30 053 | 49 900 | -192 161 | 64 236 | 97 089 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -446 | 10 329 | 38 221 | 65 721 | 98 145 | 23 951 | 14 711 | 21 870 | 28 633 | 48 307 | -269 537 | 63 726 | 96 656 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | 20 | 21 | 27 | 34 | 38 | 33 | 21 | 18 | 19 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6250 | 50 700 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "BB Cargo" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VA INVEST" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Herbals Invest"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Herbals Invest" (reģ. nr. 40103539454) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekava, Nākotnes iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 426 188 €, par 27,9% mazāk nekā gadu iepriekš (1 978 006 €). 2025. gada peļņa bija 96 656 € (6,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 19 (gadu iepriekš 18). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 75 063 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 338 580 € un pašu kapitāls 233 176 € (68,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.