Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Capital Handling"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 112 512 | 139 736 | 389 987 | 448 453 | 363 808 | 341 493 | 392 778 | 458 570 | 893 265 | 661 277 | 191 026 | 66 679 | 80 896 | 58 112 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 154 035 | 167 974 | 290 626 | 378 550 | 336 031 | 269 798 | 127 853 | 99 154 | 75 543 | 56 894 | 25 871 | 31 535 | 23 122 | 16 210 |
| Aktīvi kopā | 266 547 | 307 710 | 680 613 | 827 003 | 699 839 | 611 291 | 520 631 | 557 724 | 968 808 | 718 171 | 216 897 | 98 214 | 104 018 | 74 322 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 88 403 | 137 859 | 386 254 | 236 473 | 440 960 | 366 901 | 375 849 | 266 638 | 333 937 | 365 844 | 260 905 | 373 238 | 338 952 | 293 795 |
| Ilgtermiņa saistības | 288 219 | 139 949 | 8282 | 155 725 | 0 | 61 628 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 376 622 | 277 808 | 394 536 | 392 198 | 440 960 | 428 529 | 375 849 | 266 638 | 333 937 | 365 844 | 260 905 | 373 238 | 338 952 | 293 795 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -118 687 | 137 523 | 239 113 | 147 239 | -150 840 | -71 638 | -37 980 | 156 304 | 632 031 | 207 455 | -396 335 | -231 016 | 40 091 | 15 461 |
| Pašu kapitāls kopā | -116 687 | 20 836 | 268 761 | 405 994 | 258 879 | 182 762 | 144 782 | 291 086 | 634 871 | 352 327 | -44 008 | -275 024 | -234 934 | -219 473 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 315 241 | 1 067 304 | 1 844 074 | 1 758 302 | 1 392 198 | 1 530 654 | 1 643 488 | 1 825 213 | 2 677 396 | 2 629 201 | 1 042 523 | 982 400 | 1 036 588 | 1 041 020 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -116 869 | 149 485 | 296 327 | 185 300 | -147 025 | -68 985 | -32 530 | 165 234 | 656 892 | 329 754 | -390 948 | -227 912 | 44 841 | 31 465 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -118 687 | 142 539 | 290 230 | 181 326 | -150 840 | -71 638 | -33 257 | 165 025 | 656 457 | 329 746 | -390 952 | -227 912 | 44 841 | 31 465 |
| Pārskata gada peļņa | -118 687 | 137 523 | 239 113 | 147 239 | -150 840 | -71 638 | -37 980 | 156 304 | 632 031 | 207 455 | -396 335 | -231 016 | 40 091 | 15 461 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 10 | 10 | 13 | 13 | 14 | 14 | 11 | 9 | 10 | 10 | 9 | 9 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 4479 | 0 | 10 000 | 288 246 | 489 999 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Capital Handling"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Capital Handling" (reģ. nr. 40103539755) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., Lidosta "Rīga", Ziemeļu iela 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 041 020 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 15 461 € (1,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 130 128 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir PADIGIA MANAGEMENT LTD.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-219 473 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.