SIA "4rati"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2826 | 2708 | 3142 | 2341 | 3658 | 5394 | 6453 | 6768 | 6624 | 7002 | 6759 | 5561 | 4776 | 3265 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2826 | 2708 | 3142 | 2341 | 3658 | 5394 | 6453 | 6768 | 6624 | 7002 | 6759 | 5561 | 4776 | 3265 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 236 | 68 | 453 | 172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1166 | 1245 | 528 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 872 | 869 | 909 | 393 | 260 | 350 | 280 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 236 | 68 | 453 | 172 | 872 | 869 | 909 | 393 | 260 | 350 | 280 | 1166 | 1245 | 528 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 590 | 50 | -1067 | -520 | 617 | 1739 | 1019 | 831 | -11 | 288 | -173 | -2084 | -862 | -794 |
| Pašu kapitāls kopā | 2590 | 2640 | 2689 | 2169 | 2786 | 4525 | 5544 | 6375 | 6364 | 6652 | 6479 | 4395 | 3531 | 2737 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1505 | 2351 | 2029 | 2809 | 6374 | 6543 | 6380 | 5875 | 4800 | 5216 | 4800 | 4667 | 4556 | 3510 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 694 | 59 | -1067 | -470 | 777 | 2105 | 1019 | 831 | -11 | 288 | -173 | -2084 | -862 | -794 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 694 | 59 | -1067 | -470 | 777 | 2105 | 1019 | 831 | -11 | 288 | -173 | -2084 | -862 | -794 |
| Pārskata gada peļņa | 590 | 50 | -1067 | -520 | 617 | 1739 | 1019 | 831 | -11 | 288 | -173 | -2084 | -862 | -794 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Sporta klubs 4 rati" — 2 kopīgas personas
- SIA "Resursu Kontroles Grupa"
- SIA DEREPRO
Kopsavilkums: SIA "4rati"
Pārskats
SIA "4rati" (reģ. nr. 40103544328) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Zentenes pag., "Krodznieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3510 €, par 23,0% mazāk nekā gadu iepriekš (4556 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 794 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3265 € un pašu kapitāls 2737 € (83,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66,5%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.