Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LL Vision Build"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 587 | 478 | 1079 | 2046 | 3153 | 1141 | 1857 | 2347 | 1256 | 3493 | 532 | 337 | 129 | 5714 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 319 | 251 | 180 | 110 | 2031 | 1549 | 2147 | 1464 | 781 |
| Aktīvi kopā | 587 | 478 | 1079 | 2046 | 3153 | 1460 | 2108 | 2527 | 1366 | 5524 | 2081 | 2484 | 1593 | 6495 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3748 | 4136 | 8297 | 4530 | 4458 | 6094 | 5365 | 5397 | 6204 | 5118 | 530 | 1270 | 1170 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 201 |
| Saistības kopā | 3748 | 4136 | 8297 | 4530 | 4458 | 6094 | 5365 | 5397 | 6204 | 5118 | 530 | 1270 | 1170 | 201 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3171 | -497 | -2013 | -5646 | 1179 | -3329 | 1377 | 387 | -1968 | 5244 | 1145 | -337 | -791 | 8466 |
| Pašu kapitāls kopā | -3161 | -3658 | -7218 | -2484 | -1305 | -4634 | -3257 | -2870 | -4838 | 406 | 1551 | 1214 | 423 | 6294 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 011 | 23 582 | 31 620 | 29 414 | 35 895 | 33 782 | 34 923 | 33 931 | 25 386 | 21 496 | 3798 | 410 | 325 | 9766 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2004 | 1624 | 827 | -2999 | 4410 | 1524 | 1377 | 387 | -1968 | 5244 | 1145 | -287 | -791 | 8466 |
| EBITDA | -2004 | 1624 | 827 | -2999 | 4410 | 1524 | 1455 | 387 | -1968 | 5244 | 1145 | -287 | -791 | 9148 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2004 | 1624 | 827 | -2999 | 4410 | 1524 | 1377 | 387 | -1968 | 5244 | 1145 | -287 | -791 | 8466 |
| Pārskata gada peļņa | -3171 | -497 | -2013 | -5646 | 1179 | -3329 | 1377 | 387 | -1968 | 5244 | 1145 | -337 | -791 | 8466 |
| Darbaspēka izmaksas | 5826 | 9582 | 14 237 | 18 019 | 16 748 | 17 708 | 18 139 | 16 701 | 18 015 | 16 054 | 1949 | 0 | 0 | 326 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 682 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LL Vision Build"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LL Vision Build" (reģ. nr. 40103544987) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Mālpils pag., Mālpils, Torņkalna iela 18.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9766 €, par 2905% vairāk nekā gadu iepriekš (325 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 8466 € (86,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9766 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6495 € un pašu kapitāls 6294 € (96,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.