SIA "VCV INVEST"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 305 | 12 361 | 19 345 | 26 901 | 57 966 | 86 616 | 21 735 | 7759 | 34 139 | 197 787 | 148 925 | 170 491 | 152 615 | 699 386 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 119 695 | 179 936 | 242 788 | 229 130 | 216 447 | 207 583 | 367 784 | 638 375 | 627 038 | 306 359 | 210 079 | 162 704 | 135 326 | 0 |
| Aktīvi kopā | 162 000 | 192 297 | 262 133 | 256 031 | 274 413 | 294 199 | 389 519 | 646 134 | 661 177 | 504 146 | 359 004 | 333 195 | 287 941 | 699 386 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 27 524 | 13 234 | 9293 | 5642 | 6101 | 13 830 | 7056 | 23 431 | 26 335 | 12 909 | 1791 | 2040 | 3279 | 547 |
| Ilgtermiņa saistības | 126 294 | 182 518 | 239 700 | 199 700 | 199 700 | 199 700 | 248 700 | 474 079 | 474 079 | 139 500 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 153 818 | 195 752 | 248 993 | 205 342 | 205 801 | 213 530 | 255 756 | 497 510 | 500 414 | 152 409 | 1791 | 2040 | 3279 | 547 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1818 | -11 637 | 18 056 | 37 549 | 17 923 | 12 057 | 53 094 | 14 861 | 12 139 | 190 974 | 5476 | -26 058 | -46 493 | 414 177 |
| Pašu kapitāls kopā | 8182 | -3455 | 13 140 | 50 689 | 68 612 | 80 669 | 133 763 | 148 624 | 160 763 | 351 737 | 357 213 | 331 155 | 284 662 | 698 839 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 1152 | 41 080 | 44 909 | 44 054 | 46 024 | 46 206 | 46 994 | 49 479 | 183 973 | 48 110 | 47 287 | 30 848 | 18 467 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1818 | -11 204 | 19 408 | 39 146 | 17 923 | 12 849 | 53 094 | 14 861 | 12 139 | 190 974 | 5476 | -26 058 | -46 493 | 414 177 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1818 | -11 204 | 19 408 | 39 146 | 17 923 | 12 849 | 53 094 | 14 861 | 12 139 | 190 974 | 5476 | -26 058 | -46 493 | 414 177 |
| Pārskata gada peļņa | -1818 | -11 637 | 18 056 | 37 549 | 17 923 | 12 057 | 53 094 | 14 861 | 12 139 | 190 974 | 5476 | -26 058 | -46 493 | 414 177 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VCV INVEST"
Pārskats
SIA "VCV INVEST" (reģ. nr. 40103546117) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Meldru iela 8 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 18 467 €, par 40,1% mazāk nekā gadu iepriekš (30 848 €). 2025. gada peļņa bija 414 177 € (2243% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9234 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 699 386 € un pašu kapitāls 698 839 € (99,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.