Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NFH"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 32 131 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 810 | 2979 | 3947 | 1352 | 1 908 930 | 1 908 888 | 1 908 794 | 46 | 287 | 328 | 3477 | 9287 | 9249 | 6469 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1954 | 12 494 | 17 777 | 20 257 | 646 497 | 881 141 | 863 364 | 237 164 | 237 164 | 1 088 364 | 1 346 181 | 1 428 692 | 1 485 023 | 1 454 485 |
| Aktīvi kopā | 2764 | 15 473 | 21 724 | 21 609 | 2 555 427 | 2 790 029 | 2 772 158 | 237 210 | 237 451 | 1 088 692 | 1 349 658 | 1 437 979 | 1 494 272 | 1 460 954 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 936 | 13 867 | 19 731 | 19 731 | 1542 | 1174 | 1223 | 12 426 | 2934 | 47 803 | 69 858 | 9138 | 9320 | 6869 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 59 450 | 295 854 | 297 589 | 217 322 | 182 722 | 121 722 | 57 938 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 936 | 13 867 | 19 731 | 19 731 | 60 992 | 297 028 | 298 812 | 229 748 | 185 656 | 169 525 | 127 796 | 9138 | 9320 | 6869 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -172 | -222 | -290 | -115 | -4599 | -1434 | -19 655 | 31 272 | 44 333 | 17 372 | 302 695 | 226 749 | 56 111 | 1264 |
| Pašu kapitāls kopā | 1828 | 1606 | 1993 | 1878 | 2 494 435 | 2 493 001 | 2 473 346 | 7462 | 51 795 | 919 167 | 1 221 862 | 1 428 841 | 1 484 952 | 1 454 085 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -172 | -222 | -290 | -115 | -4599 | -1434 | -19 655 | 31 272 | -617 | -9425 | -4249 | -5701 | -5839 | -66 062 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -172 | -222 | -290 | -115 | -4599 | -1434 | -19 655 | 31 272 | 44 383 | 17 422 | 302 745 | 226 799 | 56 161 | 1314 |
| Pārskata gada peļņa | -172 | -222 | -290 | -115 | -4599 | -1434 | -19 655 | 31 272 | 44 333 | 17 372 | 302 695 | 226 749 | 56 111 | 1264 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 770 | 0 | 32 131 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Safin" — 90%
- "Safin NES" , SIA — 88,13%
- SIA "SAFIN Invest" — 70%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NFH"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NFH" (reģ. nr. 40103547131) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Penkules iela 78.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 1264 €. Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 460 954 € un pašu kapitāls 1 454 085 € (99,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.