SIA "MC TURAIDA PROPERTY"Aktīvs

40103548902Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2012

Finanšu rādītāji

1 977 985 €-39,6%
Apgrozījums 2025
02 milj.4 milj.6 milj.8 milj.’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 milj.40 milj.60 milj.’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 99 555 € (1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~99 555 €
2024 ~402 304 €
2023 ~450 412 €
2022 ~776 507 €
20210 €
2020 ~147 188 €
2019 ~8 816 727 €
2018 ~14 379 985 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
20122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā153721 524547 611598 743739 413726 776591 411899 988553 7641 529 4631 436 405974 7751 203 9071 396 088
Pamatlīdzekļi kopā383 4763 527 46813 641 85817 905 43317 553 18939 645 36725 219 10118 139 02117 269 31716 622 57613 242 23712 925 09911 488 32010 852 789
Aktīvi kopā385 0133 548 99214 189 46918 504 17618 292 60240 372 14325 810 51219 039 00917 823 08118 152 03914 678 64213 899 87412 692 22712 248 877
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības20412 4431 123 903654 2611 040 9334 171 0733 092 9234 855 2004 196 2935 040 5174 379 4612 488 5691 136 069272 845
Ilgtermiņa saistības383 4763 145 77113 202 20619 340 03018 697 42214 280 85813 731 58213 079 23012 969 1208 821 8323 474 2653 443 9483 302 6893 294 941
Saistības kopā383 4963 558 21414 326 10919 994 29119 738 35518 451 93116 824 50517 934 43017 165 41313 862 3497 853 7265 932 5174 438 7583 567 786
Pamatkapitāls——————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————
Pārskata gada peļņa-483-11 094-124 310-1 361 02453 2062 298 4121 445 780969 239-286 4633 458 7803 311 7331 592 853688 416527 177
Pašu kapitāls kopā1517-9577-137 936-1 498 960-1 445 75321 873 0128 938 8071 091 319657 6684 289 6906 824 9167 967 3578 253 4698 681 091
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums000368 5221 938 0912 836 7544 050 2914 301 7051 678 1461 860 2297 865 0875 030 7573 274 0651 977 985
Saimnieciskās darbības peļņa-483-4803-114 375-1 140 069235 7482 414 6171 547 5271 026 059-267 3433 468 5183 317 5031 677 689666 823427 930
Peļņa pirms nodokļiem-483-4803-114 595-1 310 85553 2062 298 4121 452 785975 763-279 4573 464 1553 313 8781 594 454706 821533 372
Pārskata gada peļņa-483-11 094-124 310-1 361 02453 2062 298 4121 445 780969 239-286 4633 458 7803 311 7331 592 853688 416527 177
Darbaspēka izmaksas——————————————
Nolietojums——————————————
Citi rādītāji
Darbinieki0451319242827192022191616
Aprēķinātā dividende—0000014 379 9858 816 727147 1880776 507450 412402 30499 555

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%100%38,02%SIA "MC TURAIDA PROPE…AS "JK Capital Holdin…Tērauda LauraSIA "JK TURAIDAS 19"SIA "MC Renaissance"
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Uzņēmumi, kuros šis uzņēmums ir dalībnieks

Kopsavilkums: SIA "MC TURAIDA PROPERTY"

Pārskats

SIA "MC TURAIDA PROPERTY" (reģ. nr. 40103548902) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Turaidas iela 19.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 1 977 985 €, par 39,6% mazāk nekā gadu iepriekš (3 274 065 €). 2025. gada peļņa bija 527 177 € (26,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 16. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 123 624 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 12 248 877 € un pašu kapitāls 8 681 091 € (70,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir AS "JK Capital Holding". Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.