SIA "T kalns"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 23 800 € (11% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2692 | 58 166 | 137 526 | 139 191 | 117 000 | 128 213 | 119 029 | 192 178 | 187 775 | 259 348 | 303 098 | 302 681 | 300 355 | 302 051 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 9371 | 30 938 | 22 848 | 23 134 | 16 020 | 7952 | 4617 | 3188 | 24 717 | 35 980 | 28 792 | 21 816 | 29 114 |
| Aktīvi kopā | 2692 | 67 537 | 168 464 | 162 039 | 140 134 | 144 233 | 126 981 | 196 795 | 190 963 | 284 065 | 339 078 | 331 473 | 322 171 | 331 165 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 990 | 46 444 | 119 680 | 108 880 | 80 135 | 76 638 | 56 652 | 118 765 | 100 326 | 70 603 | 83 934 | 71 628 | 113 440 | 63 768 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 14 200 | 31 460 | 31 460 | 31 480 | 31 480 | 33 480 | 33 480 | 33 480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 990 | 60 644 | 151 140 | 140 340 | 111 615 | 108 118 | 90 132 | 152 245 | 133 806 | 70 603 | 83 934 | 71 628 | 113 440 | 63 768 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -298 | 5191 | 7516 | 4375 | 6821 | 7596 | 7696 | 34 009 | 12 607 | 165 905 | 98 681 | 44 101 | 5486 | 82 466 |
| Pašu kapitāls kopā | 1702 | 6893 | 17 324 | 21 699 | 28 519 | 36 115 | 36 849 | 44 550 | 57 157 | 213 462 | 255 144 | 259 845 | 208 731 | 267 397 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 184 202 | 326 389 | 395 879 | 365 637 | 419 551 | 400 967 | 485 813 | 539 387 | 808 170 | 838 788 | 910 520 | 781 653 | 963 167 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -298 | 5470 | 8258 | 5525 | 8231 | 9614 | 7696 | 34 158 | 12 607 | 168 305 | 113 485 | 54 670 | 19 860 | 88 440 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -298 | 5445 | 8210 | 5299 | 8131 | 9614 | 7696 | 34 009 | 12 607 | 168 305 | 112 931 | 53 952 | 19 636 | 88 416 |
| Pārskata gada peļņa | -298 | 5191 | 7516 | 4375 | 6821 | 7596 | 7696 | 34 009 | 12 607 | 165 905 | 98 681 | 44 101 | 5486 | 82 466 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 5 | 8 | 10 | 11 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6962 | 26 308 | 0 | 9600 | 56 999 | 39 400 | 56 600 | 23 800 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "T kalns"
Pārskats
SIA "T kalns" (reģ. nr. 40103550697) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bieķensalas iela 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 963 167 €, par 23,2% vairāk nekā gadu iepriekš (781 653 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 82 466 € (8,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 96 317 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 331 165 € un pašu kapitāls 267 397 € (80,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.