SIA "FortyFour"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 20 000 € (24% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 28 595 | 34 555 | 31 835 | 50 338 | 94 048 | 99 064 | 219 289 | 200 176 | 155 744 | 156 420 | 173 394 | 272 943 | 218 546 | 343 727 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6136 | 9136 | 2580 | 1704 | 5087 | 17 762 | 6563 | 4970 | 3203 | 2229 | 17 202 | 13 756 | 52 717 | 56 880 |
| Aktīvi kopā | 34 731 | 43 691 | 34 415 | 52 042 | 99 135 | 116 826 | 225 852 | 205 146 | 158 947 | 158 649 | 190 596 | 286 699 | 271 263 | 400 607 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 16 192 | 26 812 | 61 148 | 40 149 | 87 097 | 100 206 | 222 507 | 201 503 | 155 202 | 93 820 | 120 296 | 225 695 | 186 333 | 300 693 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 18 000 | 18 025 | 15 184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 16 192 | 26 812 | 61 148 | 58 149 | 105 122 | 115 390 | 222 507 | 201 503 | 155 202 | 93 820 | 120 296 | 225 695 | 186 333 | 300 693 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 16 239 | 6810 | -31 411 | 20 626 | 1744 | 267 | 1910 | 298 | 102 | 61 083 | 15 472 | 704 | 23 925 | 34 984 |
| Pašu kapitāls kopā | 18 239 | 13 937 | -28 357 | -7731 | -5987 | 1436 | 3345 | 3643 | 3745 | 64 829 | 70 300 | 61 004 | 84 930 | 99 914 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 107 109 | 508 151 | 331 009 | 284 586 | 195 523 | 275 949 | 382 185 | 411 307 | 200 406 | 237 766 | 298 864 | 377 379 | 428 343 | 598 960 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 19 141 | 8692 | -28 080 | 26 187 | 3518 | 3384 | 6417 | 433 | 834 | 61 150 | 18 170 | 3385 | 22 714 | 39 694 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 18 940 | 8674 | -31 411 | 22 156 | 2290 | 2951 | 2113 | 470 | 341 | 61 150 | 18 170 | 3385 | 23 932 | 40 013 |
| Pārskata gada peļņa | 16 239 | 6810 | -31 411 | 20 626 | 1744 | 267 | 1910 | 298 | 102 | 61 083 | 15 472 | 704 | 23 925 | 34 984 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 6 | 18 | 3 | 8 | 12 | 13 | 12 | 11 | 8 | 7 | 6 | 7 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 11 112 | 10 883 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 001 | 10 000 | 0 | 20 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "FortyFour"
Pārskats
SIA "FortyFour" (reģ. nr. 40103552433) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Vēju iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 598 960 €, par 39,8% vairāk nekā gadu iepriekš (428 343 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 34 984 € (5,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 74 870 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 400 607 € un pašu kapitāls 99 914 € (24,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.