SIA "Stamina Hospitality Services"Aktīvs

40103553867Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2012

Finanšu rādītāji

122 466 €-3,8%
Apgrozījums 2025
+2,8%
Vidējais pieaugums gadā 2012–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
01 milj.2 milj.’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
20122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā160 746222 544407 022475 540559 117644 394705 595764 122777 897819 792848 102838 384790 330745 171
Pamatlīdzekļi kopā844 946808 2401 091 0181 034 911977 147917 734863 243804 266745 511687 328629 367571 406532 163470 306
Aktīvi kopā1 005 6921 030 7841 498 0401 510 4511 536 2641 562 1281 568 8381 568 3881 523 4081 507 1201 477 4691 409 7901 322 4931 215 477
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības877 479858 9651 222 2631 225 72817 80517 00116 78841 85528 74319 05330 02429 25243 52642 713
Ilgtermiņa saistības4167992219 17420 0161 207 3681 206 9861 206 2061 206 2061 206 2061 216 8541 216 3851 216 3851 217 0351 217 434
Saistības kopā881 646868 8871 241 4371 245 7441 225 1731 223 9871 222 9941 248 0611 234 9491 235 9071 246 4091 245 6371 260 5611 260 147
Pamatkapitāls——————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————
Pārskata gada peļņa21 28737 05424 488603632 41027 0507703-25 517-31 868-17 246-40 153-66 907-102 221-106 602
Pašu kapitāls kopā123 287160 341252 629258 665311 091338 141345 844320 327288 459271 213231 060164 15361 932-44 670
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums85 295188 654241 642239 568249 265267 549249 140230 302147 636124 638165 471162 842127 259122 466
Saimnieciskās darbības peļņa25 45449 62838 62416 29232 41027 6147703-25 517-31 868-17 246-40 153-66 907-102 066-106 221
Peļņa pirms nodokļiem25 45449 62838 62416 29232 41027 6147703-25 517-31 868-17 246-40 153-66 907-102 066-106 221
Pārskata gada peļņa21 28737 05424 488603632 41027 0507703-25 517-31 868-17 246-40 153-66 907-102 221-106 602
Darbaspēka izmaksas——————————————
Nolietojums——————————————
Citi rādītāji
Darbinieki1113131313151311955556
Aprēķinātā dividende00000000000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

24,51%24,51%24,51%24,51%1,76%0,2%10,02%SIA "Stamina Hospital…1Baghirov LatifBaghirova LianaBaghirova SevinjJafarova Aliya1Nuriyeva DuriyaNORDIC STAMINA, SIA
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA "Stamina Hospitality Services"

Pārskats

SIA "Stamina Hospitality Services" (reģ. nr. 40103553867) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Aleksandra Čaka iela 24 - 6.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 122 466 €, par 3,8% mazāk nekā gadu iepriekš (127 259 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 106 602 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 20 411 €.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 6. Lielākā līdzdalība (24,5%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-44 670 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.