SIA "AK DEVELOPMENT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 166 393 | 352 630 | 452 614 | 443 115 | 423 417 | 411 929 | 105 258 | 229 066 | 73 926 | 55 399 | 24 926 | 74 393 | 100 770 | 108 768 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 247 058 | 246 701 | 548 261 | 542 585 | 544 936 | 554 686 | 627 053 | 1 238 958 | 4 140 095 | 4 246 968 | 4 206 407 | 4 191 164 | 4 178 887 | 4 166 185 |
| Aktīvi kopā | 413 451 | 599 331 | 1 000 875 | 985 700 | 968 353 | 966 615 | 732 311 | 1 468 024 | 4 214 021 | 4 302 367 | 4 231 333 | 4 265 557 | 4 279 657 | 4 274 953 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 780 | 141 | 200 | 250 | 250 | 2550 | 42 972 | 443 637 | 1 571 348 | 200 844 | 207 096 | 121 307 | 148 290 | 132 299 |
| Ilgtermiņa saistības | 432 224 | 619 030 | 1 038 800 | 1 058 349 | 1 065 121 | 1 065 121 | 1 038 800 | 1 428 800 | 3 116 256 | 4 537 618 | 4 375 118 | 4 415 339 | 4 354 774 | 4 360 743 |
| Saistības kopā | 433 004 | 619 171 | 1 039 000 | 1 058 599 | 1 065 371 | 1 067 671 | 1 081 772 | 1 872 437 | 4 687 604 | 4 738 462 | 4 582 214 | 4 536 646 | 4 503 064 | 4 493 042 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -21 553 | -287 | -9896 | -34 773 | -24 119 | -4038 | -248 405 | -54 952 | -69 170 | 37 488 | 105 291 | 79 792 | 47 682 | 5318 |
| Pašu kapitāls kopā | -19 553 | -19 840 | -38 125 | -72 899 | -97 018 | -101 056 | -349 461 | -404 413 | -473 583 | -436 095 | -350 881 | -271 089 | -223 407 | -218 089 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5517 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 224 994 | 297 762 | 388 426 | 400 631 | 400 668 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -21 559 | -287 | -10 621 | -12 929 | -18 302 | -5488 | -242 229 | -46 631 | -67 120 | 99 092 | 183 767 | 218 035 | 182 220 | 222 626 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -21 553 | -287 | -9896 | -31 005 | -24 069 | -3988 | -246 879 | -53 001 | -66 990 | 39 477 | 113 319 | 84 984 | 60 629 | 36 591 |
| Pārskata gada peļņa | -21 553 | -287 | -9896 | -34 773 | -24 119 | -4038 | -248 405 | -54 952 | -69 170 | 37 488 | 105 291 | 79 792 | 47 682 | 5318 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Ventural" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RADEX-EUROPE" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RMC Logistics" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RMC-TRANSPORTS" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "AK DEVELOPMENT"
Pārskats
SIA "AK DEVELOPMENT" (reģ. nr. 40103558741) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., Vētras, "Lielcirši".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 400 668 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 39,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 5318 € (1,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 80 134 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-218 089 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.