SIA "Mastertherm"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9474 | 11 357 | 23 260 | 20 060 | 24 693 | 41 261 | 95 439 | 114 188 | 66 608 | 67 595 | 61 378 | 17 151 | 12 653 | 29 541 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 40 513 | 32 136 | 22 650 | 15 273 | 22 865 | 21 276 | 12 116 | 14 511 | 15 400 | 13 018 | 15 542 | 11 583 |
| Aktīvi kopā | 9474 | 11 357 | 63 773 | 52 196 | 47 343 | 56 534 | 118 304 | 135 464 | 78 724 | 82 106 | 76 778 | 30 169 | 28 195 | 41 124 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9524 | 11 528 | 66 140 | 63 728 | 89 993 | 117 625 | 78 925 | 62 020 | 67 100 | 85 064 | 111 032 | 62 007 | 41 963 | 21 715 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9524 | 11 528 | 66 140 | 63 728 | 89 993 | 117 625 | 78 925 | 62 020 | 67 100 | 85 064 | 111 032 | 62 007 | 41 963 | 21 715 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -52 | -121 | -2124 | -10 182 | -32 445 | -18 755 | 100 470 | 34 065 | -59 162 | -14 582 | -31 296 | 2416 | 18 070 | 33 177 |
| Pašu kapitāls kopā | -50 | -171 | -2367 | -12 549 | -44 994 | -63 749 | 36 721 | 70 786 | 11 624 | -2958 | -34 254 | -31 838 | -13 768 | 19 409 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6160 | 4800 | 10 978 | 56 706 | 86 961 | 120 067 | 396 045 | 689 437 | 543 143 | 711 538 | 632 429 | 393 788 | 442 104 | 549 978 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -37 | -58 | -2115 | -10 109 | -31 724 | -18 148 | 102 079 | 34 271 | -59 055 | -14 212 | -29 456 | 3339 | 18 831 | 34 496 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -52 | -121 | -2124 | -10 182 | -32 445 | -18 755 | 100 842 | 34 157 | -59 096 | -14 508 | -30 895 | 2601 | 18 222 | 33 441 |
| Pārskata gada peļņa | -52 | -121 | -2124 | -10 182 | -32 445 | -18 755 | 100 470 | 34 065 | -59 162 | -14 582 | -31 296 | 2416 | 18 070 | 33 177 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 6 | 11 | 7 | 10 | 7 | 8 | 13 | 12 | 10 | 13 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Mastertherm"
Pārskats
SIA "Mastertherm" (reģ. nr. 40103560214) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Iecava, Sila iela 10 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 549 978 €, par 24,4% vairāk nekā gadu iepriekš (442 104 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 41,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 33 177 € (6,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 832 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 41 124 € un pašu kapitāls 19 409 € (47,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.