SIA "PAR SA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 35 | 942 | 468 | 1968 | 766 | 5135 | 1746 | 140 | 7765 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 156 | 479 | 372 | 2062 | 3111 | 3019 | 3019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 191 | 1421 | 840 | 4030 | 3877 | 8154 | 4765 | 140 | 7765 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 241 | 676 | 262 | 626 | 388 | 1743 | 180 | 1753 | 3075 | 990 | 1060 | 110 | 170 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1060 | 1060 |
| Saistības kopā | 241 | 676 | 262 | 626 | 388 | 1743 | 180 | 1753 | 3075 | 990 | 1060 | 1170 | 1230 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -55 | 795 | -482 | 2922 | 85 | 6404 | 917 | -3398 | 6303 | -5680 | -70 | -110 | -60 |
| Pašu kapitāls kopā | -50 | 745 | 578 | 3404 | 3489 | 6411 | 4585 | -1613 | 4690 | -990 | -1060 | -1170 | -1230 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3795 | 8432 | 12 844 | 18 246 | 17 620 | 34 345 | 19 497 | 4500 | 14 950 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 286 | 1554 | 674 | 4564 | 85 | 8527 | 917 | -3398 | 6353 | -5630 | -20 | -60 | -10 |
| EBITDA | 296 | 1688 | 984 | 4874 | 177 | 8619 | 917 | -379 | 6353 | -5630 | -20 | -60 | -10 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 286 | 1554 | 674 | 4564 | 85 | 8527 | 917 | -3398 | 6353 | -5630 | -20 | -60 | -10 |
| Pārskata gada peļņa | -55 | 795 | -482 | 2922 | 85 | 6404 | 917 | -3398 | 6303 | -5680 | -70 | -110 | -60 |
| Darbaspēka izmaksas | 3200 | 6000 | 11 710 | 11 040 | 15 386 | 16 200 | 18 340 | 1600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | 10 | 134 | 310 | 310 | 92 | 92 | 0 | 3019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3482 | 2743 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "PAR SA"
Pārskats
SIA "PAR SA" (reģ. nr. 40103560799) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Oskara Kalpaka iela 13 - 39.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 60 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2020. gada beigās bilances kopsumma bija 7765 € un pašu kapitāls 4690 € (60,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1230 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.