Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "pharm & med"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 7263 € (1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 254 948 | 454 605 | 537 847 | 350 710 | 440 677 | 867 333 | 839 221 | 872 554 | 1 255 730 | 1 199 088 | 1 170 663 | 1 514 133 | 1 869 056 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1225 | 34 328 | 30 435 | 132 741 | 269 751 | 244 466 | 274 707 | 316 950 | 332 329 | 294 967 | 214 030 | 139 758 | 125 147 |
| Aktīvi kopā | 256 173 | 488 933 | 568 282 | 483 451 | 710 428 | 1 111 799 | 1 113 928 | 1 189 504 | 1 588 059 | 1 494 055 | 1 384 693 | 1 653 891 | 1 994 203 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 247 500 | 468 021 | 472 078 | 328 399 | 481 985 | 428 059 | 307 245 | 360 945 | 591 605 | 431 211 | 354 875 | 560 554 | 643 498 |
| Ilgtermiņa saistības | 40 | 12 143 | 6531 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 180 | 0 | 0 | 0 | 1715 | 8347 |
| Saistības kopā | 247 540 | 480 164 | 478 609 | 328 399 | 481 985 | 428 059 | 307 245 | 407 125 | 591 605 | 431 211 | 354 875 | 562 269 | 651 845 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6454 | 14 981 | 48 391 | 35 379 | 72 743 | 130 918 | 141 377 | 37 009 | 214 075 | 166 319 | 50 747 | 184 934 | 257 999 |
| Pašu kapitāls kopā | 8454 | 7461 | 86 786 | 152 165 | 224 909 | 683 740 | 806 683 | 782 379 | 996 454 | 1 062 844 | 1 029 818 | 1 091 622 | 1 342 358 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 718 458 | 1 172 869 | 778 475 | 775 631 | 1 048 270 | 1 239 430 | 1 128 351 | 1 694 776 | 2 076 419 | 2 284 467 | 2 368 434 | 2 893 348 | 3 441 554 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 14 032 | 18 598 | 58 191 | 44 734 | 96 305 | 152 694 | 147 979 | 49 408 | 227 214 | 209 075 | 86 705 | 221 470 | 262 946 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 032 | 18 544 | 56 665 | 41 854 | 88 363 | 130 918 | 141 377 | 43 121 | 214 414 | 191 996 | 72 726 | 216 853 | 262 553 |
| Pārskata gada peļņa | 6454 | 14 981 | 48 391 | 35 379 | 72 743 | 130 918 | 141 377 | 37 009 | 214 075 | 166 319 | 50 747 | 184 934 | 257 999 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 3 | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 434 | 61 313 | 0 | 99 929 | 83 773 | 123 130 | 7263 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "pharm & med"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "pharm & med" (reģ. nr. 40103562963) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzelzavas iela 120Z.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 441 554 €, par 18,9% vairāk nekā gadu iepriekš (2 893 348 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 257 999 € (7,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 688 311 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 994 203 € un pašu kapitāls 1 342 358 € (67,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.