Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Z-Comerc"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 19 269 € (52% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8690 | 22 391 | 13 397 | 112 615 | 9616 | 18 920 | 43 511 | 24 516 | 18 132 | 17 528 | 16 698 | 30 358 | 46 163 | 31 552 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 6649 | 7606 | 13 607 | 40 622 | 30 481 | 18 683 | 7583 | 3405 | 3132 | 1974 | 815 | 1765 | 1568 |
| Aktīvi kopā | 8690 | 29 040 | 21 003 | 126 222 | 50 238 | 49 401 | 62 194 | 32 099 | 21 537 | 20 660 | 18 672 | 31 173 | 47 928 | 33 120 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2146 | 13 557 | 24 788 | 104 069 | 3561 | 4799 | 19 460 | 4212 | 3714 | 2890 | 2468 | 2741 | 9067 | 2100 |
| Ilgtermiņa saistības | 2462 | 1870 | 0 | 0 | 27 915 | 20 860 | 16 460 | 9868 | 5697 | 2447 | 0 | 605 | 605 | 3000 |
| Saistības kopā | 4608 | 15 427 | 24 788 | 104 069 | 31 476 | 25 659 | 35 920 | 14 080 | 9411 | 5337 | 2468 | 3346 | 9672 | 5100 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2082 | 9531 | -9496 | 25 938 | 5716 | 8587 | 12 532 | -8255 | 3107 | 3197 | 881 | 14 866 | 19 179 | 9033 |
| Pašu kapitāls kopā | 4082 | 13 613 | -3785 | 22 153 | 18 762 | 22 349 | 24 881 | 16 626 | 10 733 | 13 930 | 14 811 | 26 434 | 36 863 | 26 627 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 22 481 | 193 318 | 56 428 | 372 845 | 186 667 | 238 902 | 296 089 | 92 562 | 68 502 | 50 623 | 56 189 | 112 555 | 96 290 | 254 219 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2526 | 11 991 | -9496 | 29 841 | 5716 | 9623 | 12 894 | -7970 | 3313 | 3323 | 4712 | 14 866 | 19 179 | 9033 |
| EBITDA | 2526 | 11 991 | -9496 | 29 841 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2526 | 11 991 | -9496 | 29 841 | 5716 | 9194 | 12 532 | -8255 | 3107 | 3197 | 881 | 14 866 | 19 179 | 9033 |
| Pārskata gada peļņa | 2082 | 9531 | -9496 | 25 938 | 5716 | 8587 | 12 532 | -8255 | 3107 | 3197 | 881 | 14 866 | 19 179 | 9033 |
| Darbaspēka izmaksas | 3030 | 31 362 | 20 372 | 66 255 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 10 | 8 | 8 | 6 | 7 | 8 | 8 | 8 | 6 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 7902 | 0 | 9107 | 5000 | 10 000 | 0 | 9000 | 0 | 0 | 3243 | 8750 | 19 269 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Z-Comerc"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Z-Comerc" (reģ. nr. 40103566912) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Ropažu pag., Ropaži, Ziedu iela 32.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 254 219 €, par 164% vairāk nekā gadu iepriekš (96 290 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 9033 € (3,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 844 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 33 120 € un pašu kapitāls 26 627 € (80,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.